×

نمایش فیلم YouTube در وردپرس

طراحی سایت و اپلیکیشن

طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل اندروید

تازه چه خبر ؟؟؟

افزونه رایگان وردپرس, افزونه وردپرس مهران حسینی راد 24 بهمن 1397
نمایش فیلم YouTube در وردپرس

نمایش فیلم YouTube در وردپرس :

سلام این بار برای شما یک افزونه ای قرار داده ایم که می توانید با این افزونه فیلم های سایت یوتیوب را در سایت وردپرسی خود بدون دانلود آپلود قرار دهید این افزونه یکی از افزونه های روز دنیا می باشد که به شما این اجازه را صادر می کند تا بدون دردسر آپلود و دانلودی هزاران فیلم از یوتیوب را به راحتی در سایت خود نمایش دهید.

این افزونه به تازگی توسط کد نویسان علاقه مند وردپرس کدنویسی شده است و راهی آسان و سریع است برای کسانی که در سایت خود دردسر آپلود و دانلود از یوتیوب را دارند دیگر مشکلی نخواهند داشت. با این افزونه می توانید تمام لیست پخش های یوتیوب هم در سایت خود نمایش دهید شما با اینکار می توانید امکان دانلود ویدیو از یوتیوب هم برای کاربران سایت خود اجرا کنید تا کاربران سایتتان بتواند بدون رفتن به سایت های دانلود از یوتیوب فیلم های که بخواهند از یوتیوب دانلود کنند را از سایت شما دانلود صد البته اگر در سایت وجود داشته باشد.

معرفی و آموزش کار با افزونه :

سفارشی کردن یوتیوب

خب اکنون وقت آن است که به شما این افزونه را معرفی کنیم این افزونه به نام YouTube می باشد که می توانید طبق آموزش نصب افزونه در وردپرس این افزونه را در سایت خود نصب و اجرا کنید و بعد از نصب و اجرا سازی افزونه یک دکمه مانند تصویر بالا در پنل پیشخوان سایت شما نمایش داده می شود که می توانید در آن تنظیمات افزونه را انجام دهید.

سفارشی کردن یوتیوب

خب بعد از انجام تنظیمات افزونه وقت آن است که کاربران سایت خود متعجب کنید از قرار دادن فیلم های یوتیوب در سایت خودتون برای قرار کلیپ های یوتیوب در سایت خودتون باید وارد بخش نوشته ها >افزودن نوشته شوید و بر روی دکمه YouTube ای که مانند تصویر بالا می بینید کلیک کنید و در آن بخش باز شده لینک صفحه یوتیوب مورد نظر خود را در آن کادر قرار دهید.

به همین راحتی می توانید فیلم های یوتیوب را در سایت نمایش دهید.

موفق و پیروز باشید.

دانلود افزونه  صفحه افزونه  

مهران حسینی راد

اگر کاری را بخواهید انجام دهید راهش را پیدا می کنید و اگر کاری را نخواهید انجام دهید بهانه اش را....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای راه وردپرس محفوظ می باشد