آموزش کار با افزونه وردپرس راکت

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز وردپرسی ، این بار برای شما آموزش کار با افزونه وردپرس راکت را برای شما قرار داده ایم ، افزونه وردپرس راحت میتونه برای سایت شما یک بمب انرژی باشد ، یعنی این افزونه می تواند به همراه اینکه سرعت سایت شما را افزایش می دهد می توانید خیلی راحت به رتبه سایت شما هم بهبود بخشد زیرا سرعت سایت هم برای رتبه سایت مفید و ضروری می باشد.

شروع آموزش کار با افزونه وردپرس راکت :

ما به درخواست کاربران خود آموزش کار با وردپرس راکت را قرار داده ایم ، امیدواریم که بتوانید با این آموزش ما با وردپرس راکت ، سرعت سایت وردپرسی خود را بهبود بخشید و بتوانید خیلی راحت با این افزونه کار کنید.

آموزش افزونه وردپرس راکت
آموزش افزونه وردپرس راکت

پیشخوان :

شما در این بخش می توانید صفحه اصلی یا پیشخوان افزونه وردپرس راکت را ببنید و برای خود اطلاعات این افزونه را مشاهده کنید.

کش :

شما در این بخش یعنی بخش کش یا پیش بارگذاری می توانید برای خود انتخاب کنید که کاربران سایت شما با ورود به سایت شما IP سیستم آن کش یا پیش بارگذاری شود یا نه و در ضمن در این صفحه شما می توانید مدت زمان نگهداری کش هر IP را نیز مشخص کنید.

بهینه سازی فایل :

این بخش یکی از مهم ترین بخش های افزونه است ، با این بخش شما می توانید اجازه این را صادر کنید که فایل های کد نویسی شده قالب شما بهینه سازی یا کم حجم شوند یا نه با کم حجم سازی کد های خود می توانید افزایش لود سرعت سایت داشته باشید.

آخرین های مدیا :

شما در این بخش می توانید آخرین مدیا های سایت خود را فعال کنید که آیا به فرض مثال تصویر های سایت شما لود تنبل شوند یا نه ، یا آیکون های سایت شما لود تنبل شوند یا نه ، لود تنبل یعنی اینکه تا زمانی که شما بر روی آن تصویر نرفته باشید آن تصویر را نمایش نمی دهد.

بارگذاری :

در این بخش شما می توانید Preload Cache یا همان فعال سازی پیش بارگیری را در سایت خود فعال کنید و شما می توانید در این بخش برای خود به صورت پیشفرض DNS های قرار دهید تا در صورت ضرورت از آن DNS استفاده کند.

قوانین پیشرفته :

در بخش قوانین پیشرفته شما می توانید قوانین های جدیدی در سایت خود ایجاد کنید مانند کش نشدن صفحات دلخواه و …

دیتابیس :

در این بخش شما می توانید دیتابیس سایت خود را نیز بهینه سازی کنید تا باعث افزایش سرعت لود سایت شما شود.

شبکه تحویل محتوا (CDN) :

در این بخش شما می توانید اگر که از CDN استفاده می کنید CDN های خود را در آن فعال کنید تا بتوانید به راحتی از آن ها استفاده کنید.

تپش قلب :

شما با این بخش می توانید خیلی راحت از فشار آمدن زیاد به سرور های خود جلو گیری کنید.

افزودنی ها :

در این بخش برای شما افزودنی های افزونه وردپرس راکت را نمایش داده و می توانید آن ها را برای استفاده در کنار افزونه نصب و فعال سازی کرد.

IMAGE OPTIMIZATION :

شما در این بخش یک افزونه معرفی می شود که می توانید آن افزونه را نصب و فعال سازی کنید و عکس های سایت خود را کم حجم و سفارشی کنید.

نوار ابزار :

شما در این بخش می توانید برای سایت خود از تنظیمات افزونه خروجی بگیرید و یا درون ریزی کنید.

TUTORIALS :

در این بخش شما می توانید خیلی راحت فیلم های به زبان انگلیسی را ببنید و به صورت کامل و بخش بخش سایت وردپرس راکت خودتون را راه اندازی کنید.

موفق و پیروز باشید.