راه وردپرس

افزونه ایمپورت کردن تمام فایل ها در وردپرس WordPress Importer

افزونه ایمپورت کردن تمام فایل ها در وردپرس :

سلام این بار برای شما یک افزونه برای ایمپورت کردن تمام بخش های یک قالب را قرار داده ایم که با این افزونه می توانید تمامی فایل ها و محتویاتی که در سایت خود قرار داده اید را بر روی یک سایت دیگر انتقال دهید (یعنی فقط می توان تمام مطالب و تمام مدیا ها (عکس و فیلم و آهنگ) و هر چیزی برگه ها و نظرات … را بر روی سایت خود انتقال دهید این افزونه یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس می باشد.

برای نصب افزونه چند راه دارید :

  1. این افزونه را هم می توانید بدون اینکه نصب کنید و یا دانلود کنید از قسمت ابزار ها > درون ریزی بروید و بر روی دکمه WordPress کلیک کنید و افزونه را نصب کنید.
  2. می توانید در قسمت زیر دانلود کنید و طبق آموزش نصب افزونه را وردپرس که برای شما در راه وردپرس قرار داده شده است افزونه را نصب کنید.

چگونه با این افزونه کار کنیم :

بعد از نصب افزونه طبق آموزش های بالا باید به قسمت ابزار ها > درون ریزی کلیک کنید و زیر بخش WordPress دکمه ای به نام اجرا درون ریز کلیک کنید و یک صفحه برای شما باز می شود به نام درون‌ریزی وردپرس که در آن یک دکمه به نام Choose File وجود دارد باید بر روی آن دکمه کلیک کنید و بعد از آن فایلی که خروجی گرفتید را انتخاب کنید و بر روی بارگذاری پرونده و درون ریزی آن کلیک کنید و یک بعد از صفحه برای شما باز می شود که در آن باید نویسنده تمام برگه ها و محتوا ها و نظرات و دسته بندی ها و هر چیزی که در وردپرس شما می خواهد آپلود شود را انتخاب کنید و بر روی دکمه تآیید کلیک کنید تا تمام بخش ها مانند نوشته‌ها، برگه‌ها، دیدگاه‌ها، زمینه‌های دلخواه، دسته‌ها و برچسب‌ها و … در سایت شما آپلود شود.

امکانات این افزونه :

  • راحتی در ایمپورت نوشته‌ها، برگه‌ها، دیدگاه‌ها، زمینه‌های دلخواه، دسته‌ها و برچسب‌ها
  • افزونه ای در خود وردپرس
  • کار کرد عالی با پنل فارسی
  • پنل مدیریت قدرتمند
  • و دیگر امکانات

دانلود افزونه  صفحه افزونه 

در حوزه طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت هستم و در حال حاضر مدیر راه وردپرس می باشم و سعی می کنم که هر روز مقاله ها و تجربه های خودم را برای شما به اشتراک قرار می دهم.

برای دریافت آخرین مطالب سایت و اطلاع از آپدیت محصولات بهکانال تلگرام ما بپیوندید

یک پاسخ بنویسید

اولین نفری باشید که نظری ثبت می کند

اطلاع از
avatar
wpDiscuz