راه وردپرس راه وردپرس

نمایش پیام خوش آمد گویی به کاربران در وردپرس

سلام شما حتما در برخی از سایت های وردپرسی عضو شده اید و دیده اید که زمانی که وقتی به عنوان یک کاربر تازه وارد در سایت وارد می شوید به شما یک متن خوش آمد گویی به عنوان مثال خوش آمدید کاربر مهمان نمایش داده می شود ولی زمانی که در سایت ثبت نام کردی و به عنوان یکی از کاربران عضو شده در سایت وارد سایت می شوید به شما یک پیام دیگر به عنوان مثال خوش آمدید مصطفی را نمایش می دهد و یعنی پیغام خوش آمد گویی آن تغییر می کند و چیز دیگری نوشته می شود را دیده اید و تجربه کرده اید این بار ما به درخواست کاربران آموزش نمایش پیام خوش آمد گویی را قرار داده ایم تا شما هم بتوانید رد سایت خود پیغام خوش آمد گویی به کاربران عضو شده و یا کاربران عضو نشده قرار دهید و کاربران سایت خود را متعجب کنید.

نمایش پیام خوش آمد گویی به کاربران در وردپرس :

چگونه این کار را انجام دهیم ما برای اینکه شما بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید کد این آموزش را تهیه کرده ایم و برای شما قرار داده ایم که بتوانید به راحتی با این کد پیام خوش آمد گویی را به کاربران سایت خود نمایش دهید این کد زیر را در هر قسمت از قالب سایت خود قرار دهید پیغام خوش آمدگویی نمایش داده می شود پیشنهاد ما این است که کد را فایل Header.php قالب سایت قرار دهید.

در کد بالا در خط دوم بررسی می کند که آیا کاربر در سایت وارد شده است یا نه اگر که وارد شده بود سلام ! فلانی را نمایش می دهد و در غیر این صورت به سایت خودتون خوش آمدید را نمایش می دهد.

به همین راحتی می توانید پیغام خوش آمدگویی را به کاربران خود نمایش دهید.

موفق و پیروز باشید.

راستی برای دریافت مطالب وردپرسی به کانال تلگرام راه وردپرس بپیوندید
مصطفی رادمنش
سلام من مصطفی رادمنش هستم عضو تیم راه وردپرس در زمینه های وردپرس و افزونه وردپرس و قالب وردپرس در راه وردپرس فعالیت می کنم.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

راه وردپرس