چند روش افزایش بازدید و سئو سایت

چند روش افزایش بازدید و سئو سایت

چند روش افزایش بازدید و سئو سایت :

سلام تو این ویدیو قصد داریم به شما چند روش ساده و کاربردی در زمینه افزایش سئو و بازدید سایت را برای شما نمایش و آموزش دهیم با این روش های که در ویدیو به شما توضیح داده شده است مطمئن باشید که می توانید به راحتی می توانید بازدید سایت خود را افزایش دهید که این روش های که به شما در این ویدیو توضیح داده شده است ، در این ویدیو آموزشی توسط راه وردپرس ضبط شده است و دارای کیفیت مناسب و بهره مندی می باشد که خیلی از کاربران ما درخواست این ویدیو را از ما داشتند و در ایمیل های که به ما زده شد ، این ویدیو را برای شما به اشتراک گذاشتیم.

روش های افزایش بازدیدی را به شما آموزش داده می شود :

  • اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی

اولین روش افزایش بازدید سایت شما اینکه مطالب های سایت خود را در شبکه های اجتماعی از نظیر فیسبوک ، توییتر ، لینکدین و شبکه اجتماعی دیگر منتشر کنید که از شبکه های اجتماعی هم بازدید داشته باشید.

  • استفاده از هاست معتبر و مناسب

با استفاده از هاست های معتبر و مناسب می توانید سرعت لود سایت و یا سرعت بازگذاری سایت خود را افزایش دهید که 1 ثانیه هم در تاخیر سایت شما رتبه سایت شما تاثیر زیادی خواهد داشت

  • کم بودن یا کم حجم کردن تصاویر آپلودی در سایت

کم بودن یا کم حجم کردن سایز و اندازه تصویر سایت شما ، باعث می شود تا سرعت لود سایت و یا سرعت بارگذاری سایت شما تاثیر زیادی داشته باشد.

  • استفاده از افزونه های سئو و افزایش سرعت لود سایت

شما برای اینکه بتوانید سئو سایت خود را افزایش دهید یا سئو مطالب خود انجام دهید بهتر است از افزونه های محبوب سئو سایت استفاده کنید که ما به شما افزونه سئو Yoast Seo فارسی را پیشنهاد می کنیم.

با این چهار روش استاندار اولیه شما می توانید سرعت سایت و بازدید اولیه سایت خود را تغییر دهید.

موفق و پیروز باشید.

, , ,
Share:
من مهران حسینی راد ، بار ها شکست خوردم ولی باز شروع کردم ، شما هم از شکست هاتون دست بر ندارید ، با شکست قوی تر می شوید و قوی تر از هر بار شکست شروع می کنید

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه ما عضو شوید

ایمیل :