چگونه یک بازدید کننده را به مشتری دائم تبدیل کنیم

این بار برای شما طریقه تبدیل یک بازدید کننده به مشتری دائم را توضیح خواهیم داد ، آموزشی که در اکثر سایت ها و رسانه های وردپرسی به آن نپرداخته اند ولی ما این بار برای اولین برای شما طریقه تبدیل بازدید کننده به مشتری سایت اونم به صورت دائم را آموزش می دهیم ، تا بتوانید به راحتی برای خود بازدید کنندگان را تبدیل به مشتری های همیشگی و دائمی کنید ، مشتریان سایت شما اول از همه به سابقه سایت شما توجه می کنند و به نظرات کاربران سایت شما توجه می کنند که آیا مشتریان قبلی شما از محصولات سایت شما راضی اند یا نه یا اول از همه به پشتیبانی سایت شما می نگرند.

بازدید کننده سایت شما را چگونه می بیند :

بازدید کننده ها سایت شما را به عنوان یک منبع آموزش نوپا می بینند ، که می تواند از آن سایت یک محصول حرفه ای خرید کنند نه یک محصول در پیت برای افزایش نرخ بازدید کننده به مشتری دائم شما باید فایل های صوتی از کاربران یا خریداران مشتری خود را در سایت خود زیر محصولات نمایش دهید تا باعث افزایش فروش سایت شما شود.

چند روشی که بازدید کننده ها به مشتری تبدیل می شود و به شما اعتماد کنند :

اینماد (مجوز کسب کار اینترنتی) :

یکی از روش های اعتماد جمع کردن مشتری داشتن اینماد یک ستاره و یا دو ستاره است که با داشتن اینماد شما می توانید برای خود با ثبت درگاه پرداخت بانک ملت بعد از دریافت اینماد پرداخت های خود را با درگاه پرداخت بانک ملت انتقال دهید.

ساماندهی (مرکز ثبت نام سایت های اینترنتی) :

یکی دیگر از روش های ثبت سایت در ایران ثبت سایت در ستاد ساماندهی ، ستاد ساماندهی برای سایت شما در رتبه سایتتون تاثیر آنچنانی وجود دارد و فروش سایت هم کمی تاثیر دارد.

طراحی یا عکس محصول صحیح داشته باشید :

اولین نکته مهم در فروش یک محصول سایت داشتن عکس یا محتوا عالی در سایت شما مربوط به هر محصول یا هر پکیج شما می باشد ، مثل طراحی عکس محصول شما نمایش دهنده موفقیت محصول شما می باشد.

موفق و پیروز باشید.