قالب وردپرس Seos Magazine فارسی

قالب سئو مگزین

قالب وردپرس Seos Magazine فارسی

خب خیلی راحت باز دوباره یک قالب دیگر برای شما فارسی و راستچین کرده ایم که با این قالب می توانید یک سایت حرفه ای با قالب رایگان راه اندازی کنید با این قالب شما از همه نظر از چشم گوگل مثبت و سبز به نظر می آید چون این قالب همان طور که در اسم آن مشخص شده است ، با این قالب شما می توانید در گوگل اول که نشید هیچ چهارم و الی پنجمین سایت نمایش داده شوید.

این قالب خیلی خوب و مناسب می باشد می توانید با این قالب سایتی عالی در زمینه طراحی و وبلاگ نویسی و مجله ای وردپرس انجام سئو های سایت مختلف راه اندازی کنید این قالب بسیار مفید و ضروری می باشد اگر که می خواهید یک سایت خوب داشته باشید حتما این قالب را برای یک مدت کوتاه هم که شده است استفاده کنید مطمئن باشید از همه نظر سایت شما عالی می شود.

اگر که نمی دانید چگونه در وردپرس قالب نصب کنید و قالب را سفارشی سازی کنید از دکمه های زیر استفاده کنید.

آموزش نصب قالب در وردپرس  آموزش سفارشی سازی قالب در وردپرس  

ریسپانسیو بودن قالب :

ریسپانسیو بودن قالب سئو مگزین

همانطور که می دانید این قالب هم مانند قالب های دیگر ریسپانسیو می باشد و در انواع و سایز موبایل های هوشمند به راحتی قابل نمایش می باشد با این ریسپانسیو بودن قالب شما می توانید برای خودتان کاربران زیادی جلب کنید ، زیرا از 100% قالب های وردپرس حداکثر 70% آن ها ریسپانسیو می باشد.

امکانات این قالب :

  • این قالب از سئو مناسبی بر خوردار می باشد
  • این قالب راستچین می باشد
  • این قالب ریسپانسیو می باشد
  • این قالب فارسی شده است
  • این قالب با فونت محبوب فارسی به شما ارسال می شود
  • این قالب بیش از +500 بار در روز نصب و فعال سازی می شود

دانلود قالب   پیشنمایش آنلاین 

, ,
Share:
من مهران حسینی راد ، بار ها شکست خوردم ولی باز شروع کردم ، شما هم از شکست هاتون دست بر ندارید ، با شکست قوی تر می شوید و قوی تر از هر بار شکست شروع می کنید

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه ما عضو شوید

ایمیل :