×

ساخت فرم تماس با ما با Quform

طراحی سایت و اپلیکیشن

طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل اندروید

تازه چه خبر ؟؟؟

مقالات آموزشی مهران حسینی راد 17 تیر 1399
ساخت فرم تماس با ما با Quform

ساخت فرم تماس با ما با Quform

با سلام یکی از بهترین افزونه های ساخت فرم در دنیا ، افزونه فرم ساز وردپرس Quform می باشد که می توانیم به عنوان برترین افزونه صفحه ساز وردپرس در دنیا ، این افزونه را معرفی کنیم شما می دانید که داشتن یک فرم عالی در سایت وردپرسی می تواند ارتباط خیلی بیشتر و بهتری برای ما داشته باشد ، حالا تا اینکه به فرض مثال یک فرم ساده با Html و Css برای خود کد نویسی کنیم.

ساخت فرم تماس با ما با افزونه Quform خیلی راحت تر از آن است که شما فکر می کنید ، برای ساخت فرم شما می توانید تنها با چند کلیک فرم مورد نظر خودتان را بسازید و نمایش دهید ، چون ساخت فرم با این افزونه به صورت دراگ اند دراپ می باشد و طراحی فرم ها خیلی راحت می باشد.

اولین قدم برای ساخت فرم در وردپرس

اولین قدم برای ساخت فرم در وردپرس

آموزش ساختن فرم با Quform :

شما برای ساخت یک فرم با افزونه گفته شده باید طبق تصویر بالا به قسمت فرم ها > افزودن جدید وارد شوید و بعد از آن به یک صفحه ای جدید وارد می شوید مانند تصویر زیر که در آن یک فرم جدید برای شما نمایش داده می شود.

دومین قدم برای ساخت فرم در وردپرس

دومین قدم برای ساخت فرم در وردپرس

مرحله دوم ساخت فرم در وردپرس :

بعد از اینکه شما بر روی دکمه افزودن جدید کلیک کردید به یک صفحه مانند تصویر بالا بر خورد می کنید که می توانید خیلی راحت با آن صفحه برای خود یک یک فرم بسازید و نام فرم خود را در قسمت به عنوان مثال : فرم تماس باید عنوان فرم خود را بنویسید و بعد از آن بر روی دکمه افزودن فرم کلیک کنید.

مرحله سوم ساخت فرم در وردپرس

مرحله سوم ساخت فرم در وردپرس

مرحله سوم ساخت فرم در وردپرس :

بعد از کلیک بر روی دکمه افزودن فرم شما وارد یک صفحه جدید مانند تصویر بالا می شوید که می توانید در آن صفحه برای خود صفحه فرم تان را طراحی و ایجاد کنید شما با بخش المنت های طراحی فرم شما می توانید المنت های که برای ساخت و طراحی یک فرم به شما کمک می کند و شما در بخش ذخیره کردن فرم در آخر می توانید فرم مورد نظر خود را که ساخته اید ذخیره کنید و با شورت کد مورد نظر که توسط خود افزونه ساخته و نمایش داده شده است ، فرم مورد نظر خود را که ساخته اید نمایش دهید.

موفق و پیروز باشید.

مهران حسینی راد

اگر کاری را بخواهید انجام دهید راهش را پیدا می کنید و اگر کاری را نخواهید انجام دهید بهانه اش را....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

افزودن فونت آیکون در وردپرس

افزودن فونت آیکون به وردپرس

ساناز فلاحی 14 اردیبهشت 1399
نحوه غیر فعال سازی php در وردپرس

نحوه غیر فعال سازی php در وردپرس

مهران حسینی راد 23 مرداد 1398
تمامی حقوق برای راه وردپرس محفوظ می باشد