خصوصی کردن مطلب ها در وردپرس

خصوصی کردن مطلب ها در وردپرس

خصوصی کردن مطلب ها در وردپرس :

سلام یادمون هست که یک روز یکی از دوستان وردپرسی به ما گفتند که راهی برای استفاده نکردن از افزونه های مانند Private only نیست که ما بتوانیم بدون استفاده از این جور افزونه های اضافی یک مطلب یا پست های سایت خودمون را خصوصی کنیم که فقط به افزاد های خاصی نمایش دهیم نیست گفتم بله اصلآ خود وردپرس یک بخش دارد که شاید از 100 درصد وردپرس ها فقط 30 درصد از آن ها این روش را استفاده کنند که این هم اکنون برای شما فاش می کنم.

افزونه های خصوصی کردن پست ها در وردپرس خود هر آنچه را که نصب کرده اید پاک یا غیرفعال سازی کنید و به ادامه آموزش بپردازید با این راهی که من امروز در راه وردپرس به شما یاد می دهم هم می توانید بر روی مطالب سایت خود رمز بگذارید و هم می توانید آن را خصوصی کنید و نمایش ندهید.

شروع آموزش :

بخش نمایانی > عمومی در انتشار مطالب

برای اینکار باید وارد پنل مدیریت وردپرس سایتتون بشید و در بخش نوشته ها > افزودن نوشته یک فایل جدید باز کنید و آن وقت در کنار صفحه افزودن نوشته یک بخش به نام انتشار می بینید که می توانید از بخش نمایانی > عمومی بر روی دکمه ویرایش کنار آن کلیک کرده.

خصوصی کردن پست در وردپرس

بعد از کلیک بر روی ویرایش کنار عمومی آن یک بخش مانند تصویر بالا برای شما نمایش داده می شود که باید طبق آموزش زیر عمل کنید و بعد از آن بر روی دکمه قبول کلیک کرده و دکمه انتشار مطلب را بزنید.

با کلیک بر روی عمومی سه گزینه در تصویر بالا به شما نمایش خواهد داده شد که باید طبق زیر عمل کنید :

  • عمومی : با کلیک بر روی این دکمه مطلب شما برای همه نمایش خواهد داده شد.
  • رمزدار : با کلیک بر روی این دکمه بعد از آن به شما یک رمز می خواهد و بعد از تعریف رمز توسط شما بعد از وارد شدن صفحه توسط کاربر از کاربر شما رمز می خواهد و کاربر شما باید رمز را وارد کرده تا بتواند مطلب شما را بخوانند و یا مطالعه کند.
  • خصوصی : با کلیک بر روی این دکمه مطلب شما فقط برای خودتان و کاربر های ثبت نام شده در سایت نمایش خواهد داده شد.

به همین راحتی مطالب خود را مخفی نگه دارید! موفق و پیروز باشید.

, , ,
Share:
من مهران حسینی راد ، بار ها شکست خوردم ولی باز شروع کردم ، شما هم از شکست هاتون دست بر ندارید ، با شکست قوی تر می شوید و قوی تر از هر بار شکست شروع می کنید

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه ما عضو شوید

ایمیل :