نمایش بازدید از صفحه وردپرس با page views count

نمایش بازدید از صفحه در وردپرس با Page View Count

با سلام امروز برای شما یک افزونه رایگان دیگر قرار داده ایم که با این افزونه می توانید تعداد بازدید های صفحه سایت خود را نمایش دهید که به فرض مثال 100 الی 1000 بار نمایش داده شده است ! بله با این افزونه شما می توانید خیلی راحت با این افزونه تعداد بازدید از صفحه یا سایت خود را نمایش دهید که می توانید به راحتی با این افزونه می توانید تعداد بازدید و نمایش هر صفحه از سایت خود را به راحتی و آسانی نمایش دهید.

این افزونه یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرسی می باشد که به راحتی از قسمت زیر قابل دانلود و نصب و فعال سازی می باشد راستی اگر که نمی دانید چگونه در وردپرس افزونه نصب کنید آموزش نصب افزونه در وردپرس را نیز بخوانید یا بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه آموزش نصب افزونه برود و در آنجا به راحتی آموزش را بخوانید و افزونه را طبق آموزش نصب کنید.

آموزش نصب افزونه در وردپرس کلیک کنید

این افزونه به راحتی قابل نصب و اجرا می باشد و بعد از نصب افزونه در پنل مدیریت وردپرس شما دکمه نمایش بازدید صفحات در سایت نمایش داده می شود.

معرفی افزونه :

خب اکنون بعد از تعریف این افزونه در چند سطر بالا وقت آن رسیده است که این افزونه را برای شما فاش کنیم و این افزونه یکی از مخاطب ترین افزونه های وردپرسی می باشد این افزونه تاکنون بیش از +10000 بار دانلود و نصب و فعال سازی شده است ، خب نام این افزونه Page View Count می باشد.

طریقه کار با افزونه :

بعد از نصب این افزونه در وردپرس شما یک بخش جدید در پنل مدیریت وردپرس شما نمایش داده می شود که می توانید به راحتی با این افزونه کار کنید و تعداد بازدید های انجام شده در سایت خود را ببینید ، برای دیدن تنظیمات افزونه به بخش تنظیمات > Page View Count بروید و تنظیمات افزونه را انجام دهید.

موفق و پیروز باشید 😀

دانلود افزونه  صفحه افزونه

مهران حسینی راد
مهران حسینی راد
رؤیاهای‌ خودتان را بسازید در غیر این صورت فرد دیگری شما را برای ساختن رؤیایش به کار خواهد گرفت.

قالب حرفه ای وردپرس

قالب وردپرس بی تم فارسی

60,000تومان

قالب حرفه ای وردپرس

قالب وردپرس Impreza فارسی | نسخه 7.5

60,000تومان
70,000تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *