تنظیمات نوشتن در وردپرس

همان طور که می دانید وردپرس دارای بخش تنظیمات بیش از حدی می باشد که یکی از این بخش تنظیمات وردپرس ، بخش تنظیمات نوشتن در وردپرس می باشد که در این بخش به شما این امکان را فراهم سازی می کند تا شما بتوانید دسته اصلی سایت خود و نوع ویرایشگر خود و کاربران تان را وارد کنید و یا اجازه تغییر ویرایشگر کاربران را به شما صادر می کند که اگر بخواهید می توانید ویرایشگر کاربران خود را تغییر دهید و یا ندهید و می توانید ساختار نوشته های خود را تغییر دهید و می توانید سرویس دهنده ایمیل خود را وارد کنید و مشخص کنید ، این امکانات در بخش تنظیمات نوشتن وردپرس موجود می باشد که به شما آموزش داده می شود.

آموزش بخش تنظیمات نوشتن در وردپرس :

برای رفتن به بخش تنظیمات نوشتن باید وارد پنل مدیریت سایت وردپرسی خود شوید و بعد از آن وارد بخش تنظیمات > نوشتن بعد از وارد شدن به این بخش باید به یک صفحه مانند تصویر برخورد می کنید که در آن باید طبق آموزش زیر تصویر بخش نوشتن خود را تنظیم کنید.

تنظیمات نوشتن در وردپرس

  • دستهٔ پیش‌فرض نوشته‌ها : شما در این بخش می توانید دسته بندی پیشفرض نوشته های وردپرس خود را انتخاب و مشخص کنید.
  • ساختار پیش‌فرض نوشته : شما به کمک این بخش می توانید ساختار پیشفرض برای نوشته های خود انتخاب کنید ساختار ها می تواند برای سئو شما مفید باشد.
  • ویرایشگر پیش‌فرض برای همهٔ کاربران : شما در این بخش می توانید ویرایشگر نوشته های خود را به صورت پیشفرض برای همه کاربران خود تغییر دهید.
  • اجازه تغییر ویرایشگر به کاربران : شما می توانید برای خود اجازه تغییر ویرایشگر را به کاربران خود صادر کنید.
  • فرستادن با ایمیل : شما به کمک این بخش می توانید سرویس دهنده ایمیل ، شناسنامه یا یوزر و پسورد خود را وارد کنید و می توانید در این بخش دسته بندی پیشفرض برای ایمیل های ارسالی خود انتخاب کنید.

به همین راحتی می توانید بخش تنظیمات نوشتن وردپرس خود را راه اندازی کنید./موفق و پیروز باشید.