تنظیمات خواندن در وردپرس

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان وردپرسی ، این بار برای شما یکی دیگر بخش های وردپرس را آموزش داده ایم ، شما با این بخش می توانید خیلی راحت تر از همیشه طبق آموزش ما کار کنید ، در این بخش از تنظیمات وردپرس شما می توانید صفحه اصلی و صفحه وبلاگ سایت خودتان را نیز انتخاب کنید و تعداد مطالب های نمایش در هر دسته و نوع نمایش خلاصه هر دسته و فعال بودن و یا فعال نبودن گزینه ثبت مطالب درگوگل را نیز فعال کنید.

شروع آموزش بخش تنظیمات خواندن در وردپرس :

شما برای رفتن به این بخش تنظیمات خواندن در وردپرس باید وارد پنل مدیریت وردپرس سایت خودتون شوید و بعد از آن همان طور که می دانید در وردپرس بخش های زیادی وجود دارد که شما باید برای این تنظیمات وارد بخش تنظیمات > خواندن شوید و بعد از آن یک صفحه جدید برای شما نمایش داده می شود که در آن صفحه شما می توانید تنظیماتی که در بخش اول توضیح داده شده است را اجرایی و اعمال کنید و طبق زیر به شما آموزش داده می شود.

تنظیمات خواندن

اکنون وقت شروع کردن و آموزش دادن بخش تنظیمات خواندن در وردپرس است و بعد از رفتن به بخش تنظیمات > خواندن شما به یک صفحه مانند تصویر بالا برخورد می کنید که طبق زیر باید انجام دهید.

شروع آموزش صفحه خواندن :

  • صفحه اصلی شما نمایش داده می‌شود : در این بخش شما باید نوع نمایش صفحه اصلی خود را انتخاب کنید که کدام برگه برای شما به عنوان صفحه اصلی و کدام به عنوان برگه نوشته های شما نمایش داده و یا انتخاب می شود.
  • بیشترین تعداد نوشته‌ها در هر برگهٔ وبلاگ : با این بخش شما می توانید تعداد نوشته های خود را در هر برگه مشخص کنید که چه تعداد نوشته یا پست در برگه برای شما نمایش داده شود.
  • بیشترین تعداد نوشته‌ها در خوراک : در این بخش شما باید تعداد نوشته های خود را در فید Rss خود مشخص کنید که بتوانید به راحتی مطلب های خود را در دسترس کپی کن ها یا روبات های کپی کن قرار دهید.
  • برای هر نوشته در خوراک، شامل : شما در این بخش باید به خوراک یا فید های خود این قابلیت را بدهید که نوشته شما را به صورت خلاصه و یا همه نوشته به صورت کامل در برگه یا همون فید شما نمایش دهد.
  • نمایش به موتور های جستجو : شما در این بخش می توانید انتخاب کنید که آیا مطالب های شما در گوگل یا موتور های جستجو نمایش داده شود یا خیر.

این بخش همین بود که به شما خیلی امکانات عالی فراهم می کند تا در گوگل و در دنیا مجازی دیده شوید.

موفق و پیروز باشید.