چند زبانه کردن سایت در وردپرس با Multisite Language Switcher

چند زبانه کردن سایت در وردپرس با Multisite Language Switcher

با سلام این بار برای شما افزونه ای قرار داده ایم که می توانید به راحتی با این افزونه یک سایت حرفه ای و چند زبانه بسازید با این افزونه می توانید یکی از برترین و محبوب ترین سایت شخصی یا فروشگاهی و یا مجله ای با چند زبان مختلف بسازید با این افزونه شما می توانید به راحتی یک سایت با چندین زبان مختلف بسازید و سایت خود را منظم و مرتب نمایش دهید با این افزونه شما می توانید سایتی با هزاران بیننده داشته باشید و هر بیننده یا بازدید کننده را برای سایت خود تبدیل به مشتری کنید.

بله با این افزونه شما می توانید تحولی در دنیا مجازی و اینترنت و به خصوص در وردپرس ایجاد کنید این افزونه یکی از محبوب ترین افزونه های چند زبانه کردن سایت وردپرسی می باشد نکته مهم این است که این افزونه رایگان می باشد.راستی اگر که می خواهید این افزونه را استفاده کنید باید این افزونه را نصب کنید برای آموزش نصب افزونه در وردپرس شما باید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

آموزش نصب افزونه در وردپرس کلیک کنید  

معرفی افزونه :

خب بعد از این همه تعریف از افزونه وقت آن رسیده است که این افزونه را برای شما فاش کنیم نام این افزونه Multisite Language Switcher می باشد که می توانید از بخش زیر دانلود کنید و طبق آموزش نصب افزونه در وردپرس که در راه وردپرس می باشد افزونه را نصب و فعال سازی کنید کار با افزونه خیلی راحت است.

طریقه کار با افزونه :

خب بعد از نصب افزونه توسط شما در وردپرس یک بخش جدید در تنظیمات وردپرس شما نمایش داده می شود که در آن شما می توانید تنظیمات چند زبانه کردن سایت خود را انجام دهید.

افزونه حرفه ای چند زبانه کردن سایت WPML فارسی :

بعد از این همه تعریف در مورد یک افزونه رایگان ! ما یک افزونه در سایت داریم که 100 برابر این افزونه رایگان اکنون قرار داده ایم کارایی داشته است و این افزونه یک افزونه حرفه ای چند زبانه کردن سایت هست به نام WPML که شما به راحتی با این افزونه می توانید یک سایت وردپرسی با 40 نوع زبان مختلف برای سایت خود بسازید این افزونه خیلی افزونه مهم و پر کاربرد می باشد.

افزونه حرفه ای چند زبانه کردن وردپرس کلیک کنید

دانلود افزونه  صفحه افزونه 

مهران حسینی راد
مهران حسینی راد
کسی که تاکنون هیچ اشتباهی نکرده ، هیچ چیز جدیدی را امتحان نکرده

قالب حرفه ای وردپرس

قالب وردپرس تندیس

80,000تومان
50,000تومان

افزونه حرفه ای وردپرس

بک آپ بادی وردپرس – BackupBuddy فارسی

50,000تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *