راه وردپرس

چگونه میتوانیم وبلاگ داشته باشیم

چگونه میتوانیم وبلاگ داشته باشیم :

داشتن وبلاگ در سایت یکی از بحش های مهم وضروری یک سایت می باشد و برای داشتن یک بخش به نام وبلاگ می توانیم از چند روش برای داشتن یک وبلاگ در سایت استفاده کنیم و که در قسمت زیر به شما آموزش داده می شود.

  1. ساخت ساب دامین در هاست و نصب وردپرس در ساب دامین برای Blog
  2. ساخت دسته بندی جدید به نام وبلاگ(اگر نمی دانید چگونه دسته بسازید کلیک کنید)
  3. ساخت برگه به نام وبلاگ(اگر نمی دانید چگونه برگه بسازید کلیک کنید)

کدام یک از سه روش بالا برای داشتن وبلاگ بهتر است :

به نظر راه وردپرس اگر سایت شما دارای قالب وبلاگ می باشد می توانید از برگه ها استفاده کنید و نوع قالب آن را قالب بلاگ قرار دهید و اگر که دیگر قال وبلاگ ندارید می توانید یک دسته بندی به نام وبلاگ بسازید و مطالب خود را در آن قرار دهید و داشتن یک بخش وبلاگ برای سایت شما سئو قالب و سایت شما افزایش می دهد و به راحتی با افزایش سئو سایت تان به کمک وبلاگ می توانید کسب در آمد کنید در وبلاگ ها چه باید قرار داد.

در وبلاگ های سایت باید آخرین اخبار سایت خود و مطالب های که در مورد کسب و کار شما موردی ندارد را انتشار دهید و به راحتی می توانید بعد از ساختن بخشی به نام وبلاگ می توانید با آموزش نوشتن مطلب در سایت در بخش وبلاگ خود مطلب بنویسید و قرار دهید.

خب اگر که سایت خود را خیلی وقت است راه اندازی کرده ای و و بخش وبلاگی ندارید پس شروع کنید هنوز دیر نیست وبلاگ خود را بسازید. 🙂

سربلند باشید.

در حوزه طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت هستم و در حال حاضر مدیر راه وردپرس می باشم و سعی می کنم که هر روز مقاله ها و تجربه های خودم را برای شما به اشتراک قرار می دهم.

برای دریافت آخرین مطالب سایت و اطلاع از آپدیت محصولات بهکانال تلگرام ما بپیوندید

یک پاسخ بنویسید

اولین نفری باشید که نظری ثبت می کند

اطلاع از
avatar
wpDiscuz