راه وردپرس

آموزش نصب قالب در وردپرس

نصب قالب در وردپرس :

این بار می آموزش نصب قالب در وردپرس را برای شما قرار داده ایم تا بخوانید و قالب مورد نظر خود را نصب و فعال سازی کنید برای این کار دو راه وجود دارد که به آن ها می پردازیم.

برای این کار باید اول از همه به پنل پیشخوان وردپرس خود بروید و یوزر و پسورد سایت خود را وارد کنید و وارد به صفحه پنل پیشخوان وردپرس بشوید.

آموزش نصب قالب از پنل وردپرس :

یکی از راه های نصب قالب این است که بعد از وارد شدن به پنل پیشخوان وردپرس به قسمت نمایش > پوسته ها کلیک کنید و در این جا چند قالب می بینید که این ها انگلیسی هستند و برای سایت های فارسی مناسب نیستند.

آپلود قالب در وردپرس

بعد از کلیک بر روی نمایش پوسته ها به صفحه ای مانند تصویر بالا مواجعه می شوید که باید فایل زیپ قالب خود را در سایت آپلود کنید و برای آپلود فایل بعد از وارد شدن به صفحه پوسته ها بر روی دکمه بالا بارگذاری پوسته کلیک کنید و بر روی دکمه Choosen File کلیک کرده و فایل قالب خود را پیداکنید بر روی دکمه هم اکنون نصب کن کلیک کنید تا قالب شما نصب شود و بعد از آپلود به یک صفحه جدید برای نصب قالب وارد صفحه دیگری می شوید که باید بر روی دکمه فعال سازی کلیک کنید تا قالب شما فعال شود.

به همین راحتی قالب شما از پنل مدیریت وردپرس نصب شد.

نصب قالب از هاست سایت شما :

در برخی مواقعه به دلیل بالا بودن حجم قالب نمی توان آن را از پنل پیشخوان وردپرس نصب کرد برای نصب قالب از هاست باید وارد هاست ساید خود بشوید و بعد از بر روی FileManager کلیک کنید و به فایل Root هاست یا Public_html بروید و بعد از وارد شدن به فایل Root باید وارد wp-content/themes  بشوید و بر روی دکمه Upload کلیک کرده و بعد از آپلود فایل قالب آن را Extract کنید بعد از Extract  کردن قالب به پنل وردپرس سایت برگردید و به قسمت نمایش > پوسته ها قالبی که Extract  کردید را فعال سازی کنید.

به همین راحتی می توانید قالب پر حجم را از هاست خود نصب و فعال سازی کنید.

در حوزه طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت هستم و در حال حاضر مدیر راه وردپرس می باشم و سعی می کنم که هر روز مقاله ها و تجربه های خودم را برای شما به اشتراک قرار می دهم.

برای دریافت آخرین مطالب سایت و اطلاع از آپدیت محصولات بهکانال تلگرام ما بپیوندید

یک پاسخ بنویسید

اولین نفری باشید که نظری ثبت می کند

اطلاع از
avatar
wpDiscuz