راه وردپرس

آموزش درون ریزی کردن محتوا در وردپرس

درون ریزی کردن محتوا در وردپرس :

سلام این بار برای شما آموزش درون ریزی کردن محتوا در وردپرس را قرار داده ایم که اصلآ درون ریزی وردپرس چیست که در پنل مدیریت وردپرس شما قرار دارد چه کاربردی دارد که تازه کاران وردپرس که هنوز با هیچ بخشی کار نکردن نمی دانند این بخش چیست این بخش برای آپلود یک فایل XML می باشد که می توانید در طبق آموزش خروجی گرفتن از تمام بخش ها در وردپرس شما هم یک فایل XML بسازید و مطالب سایت را خود را بر روی یک سایت دیگر انتقال دهید و به راحتی می توانید با این آموزش فایل ساخته شده را ایمپورت یا درون ریزی کنید و مطالب سایت را به راحتی بر روی یک سایت دیگر نمایش دهید.

خب چگونه فایل را درون ریزی و یا ایمپورت کنیم :

خروجی و درون ریزی ساختن در وردپرس

خب برای درون ریزی فایل گرفته شده باید به قسمت ابزار ها > درون ریزی بروید.

ایمپورت کردن فایل ها در وردپرس برای مطالب و دسته ها و برنامه ها و ...

بعد از آن یک صفحه برای شما باز می شود که در قسمت وردپرس باید بر روی دکمه هم اکنون نصب کن کلیک کنید تا افزونه فعال و نصب شود و بعد از آن دکمه به اجرا درون ریز تغییر می کنند مانند تصویر بالا که می بینید.

درون ریزی کردن فایل اکس ام ال

بعد از کلیک بر روی دکمه اجرا درون ریزی به یک صفحه مانند تصویر بالا برخورد می کنید که در آن باید فایل XML ساخته شده خود را در این صفحه در بخش ChooseFile کلیک کرده و انتخاب کنید و بعد از انتخاب بر روی دکمه بازگذاری پرونده و درون ریزی آن کلیک کنید و منتظر بمانید تا فایل درون ریزی شود.

ساخت یوزر و انتخاب یوزر جدید در وردپرس

بعد از کلیک بر روی دکمه بازگذاری پرونده و درون ریزی آن به یک صفحه جدید مانند تصویر بالا مراجعه می کنید که در آن می توانید مانند بخش زیر آن ها در کامل و تنظیم کنید.

کاربر درون ریز :

یا یک کاربر جدید با این شناسه کاربری بساز : با این بخش می توانید یک یوزر بسازید و مطالب و محتوا در توسط یوزر تازه ساخته شده منتشر کنید.

با نوشته ها را به یک کاربر فعلی اختصاص بده : در این بخش می توانید یک یوزر از پیش تعریف شده را انتخاب کنید تا مطالب به نام آن یوزر انتخاب شده در سایت شما منتشر شود.

دانلود و درون ریزی فایل های پیوست : با فعال کردن این تیک شما می توانید فعال کنید که تصویر ها و فیلم ها را از سایت و یااز طریق فایل XML خروجی گرفته شده در سایت کپی و یا انتقال دهید.

بعد از کامل کردن این بخش ها باید بر روی دکمه تآیید کلیک کنید و کمی صبر کنید تا خروجی گرفته شده شما کاملا آپلود شود.

به همین راحتی می توانید فایل خروجی گرفته را در یک سایت جدید آپلود کنید موفق و پیروز باشید 🙂

در حوزه طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت هستم و در حال حاضر مدیر راه وردپرس می باشم و سعی می کنم که هر روز مقاله ها و تجربه های خودم را برای شما به اشتراک قرار می دهم.

برای دریافت آخرین مطالب سایت و اطلاع از آپدیت محصولات بهکانال تلگرام ما بپیوندید

یک پاسخ بنویسید

اولین نفری باشید که نظری ثبت می کند

اطلاع از
avatar
wpDiscuz