راه وردپرس

آموزش آبدیت قالب و افزونه در وردپرس

آپدیت قالب و افزونه در وردپرس به صورت دستی :

با توجه به خرید های روزمره کاربران وردپرسی که قالب و افزونه های حرفه ای خریداری می کنند ما این بار به کاربران عزیز وردپرسی آموزش می دهیم که چگونه آن ها را آبدیت کنند همان طور که می دانید آبدیت کردن افزونه های رایگان وردپرسی که از مخزن وردپرس قابل آبدیت و به روزرسانی سریع و آسان هستند و این بار آبدیت افزونه و قالب های حرفه ای را برای شما قرار می دهیم.

چگونه قالب ها را آپدیت کنیم :

برای آپدیت (قالب های حرفه ای )قالب ها باید قالب مورد نظر خود را دانلود کرده و وارد فایل منیجر هاست سایت خود بشوید و به مسیر public_html >wp-content >themes بروید و قالب خود را در پوشه Themes آپلود و اکسترکت کنید (توجه داشته باشید که نام پوشه را تغییر ندهید تا به جای همان پوشه اصلی قالب بماند) و به همین راحتی بعد از اکسترکت کردن قالب قالب شما آبدیت می شود.

چگونه افزونه ها را آپدیت کنیم :

برای آپدیت (افزونه های حرفه ای )افزونه ها باید افزونه مورد نظر خود را که خرید کرده اید دانلود کرده و وارد فایل منیجر هاست سایت خود بشوید و به مسیر public_html >wp-content >plugins بروید و افزونه خود را در پوشه plugins آپلود و اکسترکت کنید (توجه داشته باشید که نام پوشه را تغییر ندهید تا به جای همان پوشه اصلی افزونه بماند) و به همین راحتی بعد از اکسترکت کردن افزونه افزونه شما آبدیت می شود.

بعد از خرید از راه وردپرس برای آپدیت های جدید افزونه و یا قالب به منو سر صفحه بر روی پشتیبانی > آخرین آبدیت محصولات بروید آخرین آبدیت خود را دریافت کنید.

به همین راحتی می توانید افزونه و قالب خریداری شده خود را آپدیت کنید و از آپدیت های جدید آن ها لذت ببرید.

در حوزه طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت هستم و در حال حاضر مدیر راه وردپرس می باشم و سعی می کنم که هر روز مقاله ها و تجربه های خودم را برای شما به اشتراک قرار می دهم.

برای دریافت آخرین مطالب سایت و اطلاع از آپدیت محصولات بهکانال تلگرام ما بپیوندید

یک پاسخ بنویسید

اولین نفری باشید که نظری ثبت می کند

اطلاع از
avatar
wpDiscuz