×

ساخت هدر در وردپرس با المنتور

طراحی سایت و اپلیکیشن

طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل اندروید

تازه چه خبر ؟؟؟

مقالات آموزشی مهران حسینی راد 02 تیر 1399
ساخت هدر در وردپرس با المنتور

ساخت هدر در وردپرس با المنتور

سلام این بار شما با این آموزش می توانید خیلی راحت برای سایت خود یک هدر عالی بسازید و نمایش دهید ، شما با این آموزش می توانید یکی از بهترین هدر های سایت وردپرسی را داشته باشید و بتوانید به راحتی یک هدر عالی نمایش دهید ، این هدر می تواند یک هدر ساده باشد و یا یک هدر حرفه ای که بر اساس طرح مورد نیاز شما ساخته می شود و می توانید خیلی راحت این هدر سایت خود را مدیریت کنید.

آموزش ویدیویی ساخت هدر در وردپرس :

شما می توانید برای خود با این آموزش یک هدر عالی بسازید و نمایش دهید شما با ساخت یک هدر عالی می توانید برای خود بخش زیادی از سایت خود را به کمک منو ها در هدر سایت خود نمایش دهید ، این قابلیت با یکی از بهترین افزونه های صفحه ساز وردپرس (المنتور) ایجاد شده است که می تواند به شما کمک کند تا بهترین هدر را داشته باشید و راه اندازی کنید.

آموزش ساخت یک هدر به کمک المنتور :

خب شما برای ساخت یک هدر در سایت وردپرسی خود بعد از نصب المنتور باید وارد بخش قالب ها شوید > و به نمونه های ذخیره شده کلیک کنید و وارد شوید و بعد از آن بر روی دکمه افزودن جدید کلیک کرده که بتوانید به یک صفحه مانند تصویر زیر وارد شوید.

ساخت و طراحی هدر با المنتور

ساخت و طراحی هدر با المنتور

بعد از وارد شدن به بخش بالا باید نوع قالب خود را بر روی هدر قرار دهید و بعد از آن یک نام دلخواه برای هدر خود قرار دهید و بر روی دکمه ایجاد قالب کلیک کرده که بتوانید هدر سایت خود را بسازید و نمایش دهید.

ساخت و طراحی هدر با المنتور

ساخت و طراحی هدر با المنتور

بعد از انتخاب ساخت هدر و قرار دادن یک نام دلخواه بر روی طرح خود و زدن دکمه ایجاد قالب شما به یک صفحه ای مانند تصویر بالا وارد می شوید که در آن باید هدر کدام از المنت ها و یا ابزارک های را که می خواهید بگیرید و بر روی بخش ابزارک را به اینجا رها کنید قرار دهید که بتوانید هدر مورد نظر خود را بسازید.

ساخت و طراحی هدر با المنتور

المنت های مورد نیاز برای ساخت هدر سایت

شما می توانید با المنت های بالا که می بینید هدر سایت خود را بسازید و طراحی کنید ، شما با این ابزارک ها می توانید بخش های چون ، یک بخش جستجو و یا بخش سایت مپ خود و یا عنوان صفحه و یا یک منو عالی در هدر سایت خود نمایش و ارائه دهید یا لوگو سایت خود را نمایش دهید و یا عنوان سایت خود را نمایش دهید.

تفاوت ساخت هدر با المنتور و کد نویسی :

  • کم حجم بودن هدر سایت نسبت به هدر های کد نویسی شده
  • قابلیت طراحی هدر با دراگ و دراپ
  • دارای المنت های عالی
  • قابلیت های نمایش تصویر در هدر سایت
  • قابلیت نمایش بخش کاربری وردپرس
  • دارای دکمه فروشگاه محصولات

موفق و پیروز باشید.

مهران حسینی راد

اگر کاری را بخواهید انجام دهید راهش را پیدا می کنید و اگر کاری را نخواهید انجام دهید بهانه اش را....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

یک مقاله حرفه ای چه مقاله ای می باشد

یک مقاله حرفه ای چه مقاله ای می باشد

مهران حسینی راد 17 بهمن 1398
تمامی حقوق برای راه وردپرس محفوظ می باشد