نحوه تغییر آواتار در وردپرس :

سلام شما حتمآ در اکثر وب سایت های که وارد می شوید از 1000 وبسایتی که وارد می شوید در 500 تا از وبسایت ها نظر ارسال می کنید و حتما تاکنون متوجه شده اید که در سایت های وردپرسی اکثرآ یک عکس از خودشون در کنار نظر ارسالی آن ها نمایش داده می شود آره آن عکس همان یک آواتار می باشد که کنار نظر آن ها نمایش داده می شود.

اکثر وبسایت های وردپرسی ازسایت گراواتار برای آواتار سایت خود استفاده می کنند وقتی شما یک نظر ایمیل خود در سایت های وردپرسی ارسال می کنید ایمیل شما مانند زیر در سایت ها ارسال می شود.

آواتار قبل از گراواتار

Gravatar یا گراواتار چیست ؟

گراواتار یک همان Globally Recognized Avatar به معنای شناسایی جهانی می باشد گراواتار یک عکس است که شما وقتی یک نظر در یک سایت ارسال می کنید عکس شما که به عنوان گراواتار انتخاب کرده اید را به نمایش در می آورد و برای اینکه عکس خود را به عنوان گراواتار نمایش دهیم باید وارد سایت gravatar.com شوید.

ساخت گرواتار در سایت

بعد از آن در سایت gravatar باید بر روی دکمه گراواتار خودتان را بسازید کلیک کنید و یک صفحه برای شما نمایش داده می شود که باید وارد پنل مدیریت وردپرس شوید و بعد  با ایمیل ای که همیشه استفاده می کنید ثبت نام کنید و یک سایت بسازید و با ایمیلی که ساخته اید و عکس خود را که در آن سایت قرار داده اید از همان عکس را به عنوان گرواتار شما به صورت دایره ای شکل نمایش داده می شود و باید عکس را برش دهید و بعد از برش تصویر در بخش نظرات یک سایت اگر نظر دهید عکس شما مانند تصویر زیر نمایش خواهد داده شد.

گراواتار ساخته شده توسط راه وردپرس

سخنی از خود گراواتار :

تصویر گراواتار شما تصویری است که شما را از وب‌گاهی به وب‌گاه دیگر دنبال می‌کند و هنگامی که دیدگاهی یا نوشته‌ای در یک وب‌نوشت می‌نویسید در کنار نامتان نمایان می‌شود. چهرک‌ها کمک می‌کنند نوشته‌های شما در وب‌نوشت‌ها یا انجمن‌ها مشخص شوند، پس چرا آن را در همه‌جا به همراه نداشته باشیم؟

به همین راحتی می توانید یک گراوتار برای سایت خود داشته باشید و همه جا تصویر خود را نمایش دهید.

موفق و پیروز باشید.