راه وردپرس

آموزش خروجی گرفتن از تمام بخش های وردپرس

خروجی گرفتن از تمام بخش های وردپرس :

سلام خروجی گرفتن وردپرس امروزه کار خیلی ها را راحت کرده است و با خروجی گرفتن از وردپرس خود می توانند مطالب سایت و برگه ها و نوشته ها و نظرات و زمینه های دلخواه و موارد متفرقه و فهرست ها و نوشته های سفارشی و کتابخانه و فرم ها تماس و رسانه ها و دیگر هر چیزی که در وردپرس شما باشد را خروجی می گیرد و با این خروجی می توانید به راحتی یک سایت مانند همان سایتی که از آن خروجی گرفتید را نمایش دهید و امروزه خروجی گرفتن برای کاربران یک راز و امر بیش از حد ضروری می باشد.

چگونه می توانیم خروجی بگیریم :

خروجی و درون ریزی ساختن در وردپرس

برای خروجی گرفتن از وردپرس باید به بخش ابزار ها > برون بری کلیک کنید.

خروجی گرفتن از وردپرس و تمام بخش ها

بعد از کلیک به برون بری به یک صفحه مانند تصویر بالا وارد می شوید که در آن می توانید به راحتی خروجی بگیرید و می توانید با کلیک بر روی هر محتوایی از تمام بخش های وردپرس خروجی بگیرید و این امکان هم در وردپرس وجود دارد  که می توانید جداگانه از بخش بخش وردپرس هم مانند نوشته ها و برگه ها و کتابخانه ی من و فرم تماس و رسانه ها (کلیپ ویدیو و فیلم و آهنگ و تصویر هر چیزی که آپلود کرده اید) را جداگانه خروجی بگیرید.

بعد از انتخاب هر بخش که می خواهید خروجی بگیرید برای دریافت و دانلود و یا ساخت پرونده خروجی سایت شما باید بر روی دکمه دریافت پرونده برون بری شده کلیک کنید تا شروع به ساخت پرونده برون بری(خروجی)کنید.

به همین راحتی می توانید یک فایل XML از تمام بخش های خود بگیرید و در هر سایتی که می خواهید مطالب سایتتان را قرار دهید درون ریزی کنید.

موفق و پیروز باشید.

در حوزه طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت هستم و در حال حاضر مدیر راه وردپرس می باشم و سعی می کنم که هر روز مقاله ها و تجربه های خودم را برای شما به اشتراک قرار می دهم.

برای دریافت آخرین مطالب سایت و اطلاع از آپدیت محصولات بهکانال تلگرام ما بپیوندید

یک پاسخ بنویسید

اولین نفری باشید که نظری ثبت می کند

اطلاع از
avatar
wpDiscuz