قالب وردپرس Ennova فارسی

با سلام این بار برای شما یک قالب وردپرس دیگر قرار داده ایم ، قالبی که با آن می توانید یک سایت وردپرسی وبلاگی و خبری راه اندازی کنید ، یک قالب شیک و مناسب که کم حجم ترین قالب وردپرس خبری دنیا می باشد و به راحتی می توانید با آن برای خود یک سایت مناسب راه اندازی کنید و بعد از آن به راحتی به نمایش بگذارید.

این قالب یکی از برترین قالب های وردپرسی رایگان می باشد که بیش از صد ها دانلود و نصب و فعالسازی داشته است و جزء یکی از تازه ترین قالب های قرار داده شده در وردپرس می باشد که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی با این قالب طرح ساده ای برای خود پیاده سازی کنید با اینکه این قالب را ما فارسی و راستچین و با فونت محبوب ایرانی برای شما قرار داده ایم ولی باز دوباره یک قالب ساده می باشد.

شما با این قالب می توانید برای راه اندازی سایت مناسب تر از قالب های حرفه ی مانند قالب وردپرس خبر خوب استفاده کنید و یا هر قالب حرفه ای دیگر که می خواهید البته اگر از دمو قالب راضی بودید. شما برای استفاده از این قالب باید آموزش نصب قالب در وردپرس و آموزش سفارشی سازی قالب در وردپرس را بخوانید.

آموزش نصب قالب در وردپرس  آموزش سفارشی سازی قالب در وردپرس

معرفی کامل این قالب :

این قالب به گفته مخزن وردپرس ، پشتیبانی عالی دارد و از منو های بالایی و ابزارک ها به صورت کامل پشتیبانی می کند و سریع ترین قالب خبری وردپرس می باشد که به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی برای خود یک سایت مناسب برای اولیه خود راه اندازی کنید این قالب در روز بین 100 الی 350 دانلود و نصب فعالسازی دارد که به شما توصیه می شود تا از این قالب استفاده کنید.

امکانات این قالب :

  • این قالب کاملآ فارسی می باشد
  • این قالب ریسپانسیو می باشد
  • این قالب کاملآ راستچین می باشد
  • این قالب دارای فونت فارسی می باشد
  • این قالب از ابزارک ها پشتیبانی می کند
  • این قالب از منو ها پشتیبانی می کند.

موفق و پیروز باشید.