پیکربندی Easy Digital Downloads بخش ششم

سلام چند وقتی هست که در مورد قسمت های دیگر پیکربندی Easy Digital Downloads چیزی نگفتیم ، امروز برای شما یکی از مهم ترین بخش پیکربندی Easy Digital Downloads را به شما توضیح می دهیم بخش حریم خصوصی کاربران سایت یا مشتری های شما که از همه چیز در سایت مهم تر تلقی میشود با این بخش شما می توانید حریم خصوصی کاربران ثبت نام کرده به عنوان مشتری سایت خود را پیکربندی کنید که هیچ هکری نتواند به راحتی اطلاعات مشتری یا خریدار های وفادار شما را به راحتی به دست آورد.

خب قبلآ پنج بخش پیکربندی Easy Digital Downloads را به شما آموزش داده ایم و اکنون رسیدیم به بخش ششم آن که بخش حریم خصوصی می باشد و آن بخش به شما در قسمت زیر آموزش داده می شود.

شروع به پیکربندی بخش حریم خصوصی :

برای پیکربندی بخش حریم خصوصی فروشگاه شما در EDD اول از همه باید شما به بخش دانلود ها > پیکربندی بروید و بعد از وارد شدن به بخش پیکربندی وارد بخش ششم یعنی همان حریم خصوصی شوید و در بخش حریم خصوصی هم دو تب دیگر وجود دارد اولی به نام عمومی و دوم به نام برون بری و حذف که در قسمت زیر هر دو به شما آموزش داده می شود.

بخش عمومی در پیکربندی حریم خصوصی

  • آموزش بخش عمومی :

قبول کردن شرایط قرار داد : در این بخش شما با فعال کردن دکمه می توانید شرایط سایت خود را فعال کنید تا مشتریان شما از قانون سایت شما را بخوانند و در صورت صلاح دید تایید کنند.

برچسب موافقت با قانون حریم خصوصی : در این بخش شما می توانید برچسبی در مشخص کنید که در کنار قوانین سایت شما نمایش داده شود.

نمایش قانون حریم خصوصی در پرداخت : با فعال کردن این بخش شما می توانید قانون حریم خصوصی سایت را در بخش پرداخت سایت نمایش دهید.

بخش وارده و صادره از EDD

  • برون‌بری و حذف :

در این بخش شما می توانید طبق تصویری که در بالا می بینید وضعیت تراکنش های سایت خود را مشخص کنید زمانی که یک کاربر می خواهد اکانت خود را حذف کند (وقتی یک کاربر درخواست می‌کند که اطلاعات شخصی وی حذف شود یا به طور کلی حساب او از یک سایت حذف شود، ما این اقدامات را روی پرداخت‌های مربوط به این مشتری بر اساس وضعیت آن‌ها انجام می‌دهیم.)

در این بخش شما تراکنش های کاربری که می خواهد اکانت خود را حذف کند را مدیریت می کنید که مثلآ خرید های آن اکانت پاک شود ، یا پرداخت ها ناموفق آن ها حذف شود یا خیر و یا دیگر امکانات که در بخش برون بری می بینید و می توانید استفاده کنید.

به همین راحتی می توانید بخش حریم خصوصی سایت خود را تنظیم کنید

موفق و پیروز باشید.

پیکربندی Easy Digital Downloads بخش اول  پیکربندی Easy Digital Downloads بخش دوم    

پیکربندی Easy Digital Downloads بخش سوم پیکربندی Easy Digital Downloads بخش چهارم  

پیکربندی Easy Digital Downloads بخش پنجم