پیکربندی Easy Digital Downloads بخش پنجم

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز وردپرسی این باره برای شما یک آموزش دیگری که در بیشترین سایت ها استفاده می شود را برای شما قرار داده ایم ولی این بار برای شما بخش پنجم افزونه دانلود به ازای پرداخت را برای شما قرار داده ایم و می توانید با این بخش برای خود بخش مالیات سایت خود راه اندازی کنید

همانگونه که می دانید در کشور ما فقط و فقط حرف اول را مالیات می دهد ، مالیات در ایران سر به فلک کشیده است و ما هم این کار را برای شما قرار داده ایم که می توانید شما هم با این بخش شما می توانید مالیات سایت خود را فعال کرده و بر روی محصولات سایت خود مالیات را فعال کنید و به صورت قانونی کار کنید و برای اینکه شما بتوانید بخش مالیات را فعال کنید ادامه آموزش زیر را بخوانید.

شروع به آموزش پیکربندی بخش مالیات ها :

خب برای اینکه شما بتوانید مالیات سایت خود را فعال کنید باید اول از همه افزونه دانلود به ازای پرداخت یا همون Easy Digital Download را نصب و پیکربندی کرده باشید وبعد از آن فروشگاه سایت خود را راه اندازی کرده باشید و بعد از آن برای فعال کردن بخش مالیات سایت خود به بخش دانلود ها > پیکربندی و وارد بخش مالیات شوید.

فعال سازی بخش مالیات در فروشگاه

فعال سازی بخش مالیات ها به صورت قدم به قدم در ایزی دیجیتال دانلود :

بعد از کلیک بر روی بخش مالیات به یک صفحه مانند تصویر بالا برخورد می کنید که در آن شما باید تنظیمات مالیات سایت خود را انجام دهید ، تنظیمات مالیات را از بخش زیر فرا گیرید :

  • نیاز به راهنمایی دارید ؟ : با این بخش شما می توانید این بخش را به صورت زبان خارجی که توسط خود مدیریت و تیم افزونه دانلود به ازای پرداخت نوشته شده است را ببینید و بخوانید
  • فعال کردن مالیات : شما با این بخش می توانید مالیات سایت خود را فعال کنید
  • نرخ مالیات : با این بخش می توانید نرخ مالیات کشور خود را مشخص کنید و بر روی محصولات خود مالیات قرار دهید و محصولات خود را با نرخ مالیات بفروشید.
  • شکست نرخ مالیات : شما با این بخش می توانید برای محصولاتی که نرخ مالیات تعیین نشده است ، نرخ مالیات را مشخص کنید.
  • قیمت های وارد شده با مالیات : با این بخش می توانید مشخص کنید که محصولات سایت خود را با مالیات یا بدون مالیات فعال کنید.
  • نشان دادن نرخ مالیات روی قیمت ها : با این بخش شما می توانید یک ارور یا خطا در قیمت محصولات برای مالیات قرار دهند.
  • نمایش در هنگام پرداخت : با این بخش شما می توانید فعال کنید که محصولات شما در هنگام پرداخت با مالیات باشند یا بدون مالیات 

بعد از اینکه شما تغییرات را انجام داده اید بر روی دکمه ذخیره ی تغییرات کلیک کنید و مالیات خود را شروع کنید.

موفق و پیروز باشید.

پیکربندی Easy Digital Downloads بخش اول  پیکربندی Easy Digital Downloads بخش دوم    

پیکربندی Easy Digital Downloads بخش سوم  پیکربندی Easy Digital Downloads بخش چهارم