پیکربندی Easy Digital Downloads بخش چهارم :

سلام تاکنون سه بخش افزونه دانلود به ازای پرداخت وردپرس با همون افزونه Easy Digital Downloads را برای شما پیکربندی کردیم و آموزش آن را برای شما قرار داده ایم و اکنون رسیدم به بخش چهارم پیکربندی پرداخت آنلاین شما بخش اصلی اون که نمیشه گفت ولی یکی از پر بحث ترین صفحه پرداخت شما این بخش است بخشی که می توان گفت از که مناسب سایت شما نباشد فروش شما کمتر می شود و یا اگر که رنگ آن دکمه سبز یا زرد یا قرمز و یا … باشد ممکن در فروش شما تاثیر بیشتری داشته باشد.

اکنون به شما قصد داریم بخش سبک ها در دانلود به ازای پرداخت را به شما آموزش دهیم با این بخش شما می توانید دکمه خرید خود را انتخاب کنید که به چه شکلی باشد دکمه ای باشد یا یک متن خرید باشد.

شروع آموزش بخش سبک ها در افزونه دانلود به ازای پرداخت :

سبک ها در افزونه دانلود به ازای پرداخت

برای پیکربندی بخش سبک ها در افزونه دانلود به ازای پرداخت وردپرس شما باید به بخش دانلود ها > پیکربندی وارد شوید و وارد تب سبک ها شوید که بعد از آن یک بخش برای شما مانند تصویر بالا نمایش داده می شود که می توانید در آن تغییرات مورد نظر خود را طبق آموزش زیر که به شما توضیح داده می شود بر روی فروشگاه سایت خود اعمال کنید.

  • غیر فعال کردن سبک ها : در این بخش شما می توانید سبک های دکمه های ساخته شده توسط خودتان و دیگران را از روی سایت خود غیرفعال کنید
  • حالت پیشفرض دکمه : شما در این بخش می توانید مشخص کنید که حالت پیش فرض شما دکمه باشد یا یک متن ساده در سایت شما نمایش داده شود
  • رنگ پیشفرض دکمه : با این بخش شما می توانید رنگ دکمه خرید خود را انتخاب کنید که سبز ، قرمز ، زرد و یا هر رنگی دیگری که می خواهید باشد.

به همین راحتی شما می توانید بخش سبک افزونه دانلود به ازای پرداخت سایت خود را ویرایش کنید و نمایش دهید. موفق و پیروز باشید.

پیکربندی Easy Digital Downloads بخش اول  پیکربندی Easy Digital Downloads بخش دوم

پیکربندی Easy Digital Downloads بخش سوم