غیرفعال کردن نوار مدیریت در وردپرس

در برخی از مواقع سایت های وردپرسی که موجود می باشد در سطح دنیا ، نوار مدیریت خود را غیرفعال سازی کرده اند تا به صورت کلی کاربران وردپرسی . یا کسانی که در سایت آن ها عضو و یا فعالیت می کنند نتواند با نوار مدیریت کار کنند و بعضی مواقعه غیرفعال سازی این گزینه می تواند برای شما مفید واقع شده باشد تا مورد هک و یا از دست دادن اطلاعات سایت شما شود ، همیشه سعی کنید سایت وردپرسی خود ، نوار مدیریت آن را غیرفعال سازی کنید.

شما برای غیرفعالسازی نوار مدیریت در وردپرس دو روش دارید که به شما آموزش داده می شود ، این دو روش ، روش های زیر می باشد که شما می توانید از هر کدام که بخواهید استفاده کنید و نوار مدیریت سایت وردپرس را حذف و یا غیرفعالسازی کنید.

روش اول استفاده از امکانات خود وردپرس

همانطور که می دانید وردپرس یک سیستم عامل مدیریت سایت محبوب و عالی می باشد که شما می توانید برای همه کار از این سیستم عامل مدیریت سایت استفاده کنید ، یکی از خوبی های سیستم مدیریت سایت وردپرس این است که شما می توانید هر ویرایشی که خواستید را ایجاد کنید

غیرفعالسازی تولبار در وردپرس

برای غیرفعال سازی نوار مدیریت هر کاربر مشخص در وردپرس کافی است به قسمت کاربران > همه کاربران روید و بعد مانند تصویر بالا بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید

نمایش نوار ابراز در وردپرس

بعد از کلیک بر روی دکمه ویرایش به صفحه ویرایش شناسنامه آن شخص ثبت نام کننده وارد می شوید که در آن می توانید تنظیمات آن کاربر را انتخاب کنید و ویرایش کنید و برای غیرفعالسازی نوار ابزار در وردپرس شما می توانید در قسمت ویرایش شناسنامه وردپرس گزینه نمایش نوار ابزار هنگام مشاهده سایت را فعال و یا غیرفعال کنید.

روش دوم استفاده از کد نویسی های وردپرسی

کد نویسی برای این بخش هم دو نوع می باشد ، اول از همه برای سایتی که می خواهد نوار ابزار یا همان نوار مدیریت سایت وردپرس برای فقط مدیر نمایش داده شود یک سری کد مخصوص خود را دارد و دوباره اگر که بخواهید نوار ابزار یا همان نوار مدیریت سایت وردپرس را برای تمامی یوزر ها یا کسانی که در سایت شما ثبت نام کرده اند غیرفعال سازی کنید هم یک سری کد مخصوص خود را دارد که برای شما در کد های زیر قرار داده شده است.

کد اول برای استفاده نوار ابزار فقط برای مدیر سایت می باشد

این کد بالا را در فایل Functions.Php قالب سایت وردپرسی خود قرار دهید تا در سایت وردپرسی شما اعمال شود

کد دوم برای غیرفعال سازی نوار ابزار برای تمامی یوزر های کاربری می باشد

این کد بالا را در فایل Functions.Php قالب سایت وردپرسی خود قرار دهید تا در سایت وردپرسی شما اعمال شود به همین راحتی می توانید شما هم نوار ابزار سایت خود را غیرفعال کنید.

موفق و سربلند باشید.