ساخت بسته نصبی در وردپرس

با سلام ، یکی از بهترین راه های انتقال فایل و در کل انتقال سایت به سایت دیگر یا انتقال سایت قدیمی به سایت جدید گرفتن بسته نصبی وردپرس می باشد ، شما می توانید خیلی راحت با این افزونه برای خودتان بسته نصبی با وردپرس بسازید با اینکه این افزونه را همه شما می شناسید ولی ما نام این افزونه را برای شما فاش می کنیم و آموزش ویدیویی ساخت بسته نصبی در وردپرس را نیز با این افزونه در قسمت زیر می توانید ببنید و یاد بگیرید ، شما با بسته نصبی می توانید تمامی مطالب ، دسته بندی ها ، برگه ها ، نظرات سایت ، هر آنچه در وردپرس شما می باشد بسته نصبی بگیرید.

آموزش ساخت بسته نصبی در وردپرس :

مرحله اول ساخت بسته نصبی
مرحله اول ساخت بسته نصبی

شما برای ساختن بسته نصبی نیاز دارید تا افزونه ای به نام duplicator را نصب و فعال سازی کنید و شما بعد از نصب و فعالسازی باید وارد بخش duplicator < Packages شوید.

مرحله دوم ساخت بسته نصبی
مرحله دوم ساخت بسته نصبی

بعد از رفتن و وارد شدن بخش Packages به یک صفحه مانند تصویر بالا مواجه می شوید که در آن شما باید بر روی دکمه Create New کلیک کرده و بعد از کلیک بر روی دکمه گفته شده وارد صفحه جدیدی مانند تصویر زیر می شوید.

مرحله سوم ساخت بسته نصبی در وردپرس
مرحله سوم ساخت بسته نصبی در وردپرس

بعد از کلیک بر روی دکمه Create New شما وارد یک صفحه جدید مانند تصویر بالا می شوید که در آن نام و اطلاعاتی از بسته نصبی به شما ارائه می کند که شما باید برای ادامه و ساختن بسته نصبی بر روی دکمه Next کلیک کنید تا به مرحله بعدی ساخت بسته نصبی بروید.

مرحله چهارم ساخت بسته نصبی در وردپرس
مرحله چهارم ساخت بسته نصبی در وردپرس

در این مرحله شما باید بر روی دکمه قرمز رنگ کلیک کنید و با کلیک بر روی این دکمه قوانین و مقرارت ساخت بسته نصبی را به شما فراهم می کند و بعد از آن باید بر روی دکمه Build کلیک کنید و به مرحله ساختن بسته نصبی بروید و مرحله بعد آخرین مرحله ساخت بسته نصبی می باشد.مرحله پایانی ساخت بسته نصبی در وردپرس

مرحله پایانی ساخت بسته نصبی در وردپرسدر این مرحله شما می توانید خیلی راحت فایل بسته نصبی خود را دانلود کنید و بر روی هر سایتی که می خواهید نصب و اجرا کنید.