جلوگیری از کپی مطالب در وردپرس

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز وردپرسی بعضی مواقعه می بینیم که ما برای یک پست یا یک مقاله ای جدید در سطح دنیا وب حدود 3 ساعت وقت خود را گذاشته ایم و به راحتی سایت های دیگری آن را کپی در سایت خود قرار می دهند و بعد از کمی صبر می بینیم همین طور این مطلب یا پست جدید ما در سطح اینترنت می بینیم که در حال کپی شدن است و به درخواست کاربران وردپرسی یک مطلب آموزشی برای جلوگیری از کپی مطالب های سایت خود قرار داده ایم که دیگر نمی توانند مطلب های سایت مان را کپی کنند.

شروع آموزش جلوگیری از کپی مطالب در وردپرس :

خب اکنون وقت آموزش است شما برای جلوگیری از کپی مطالب خود باید کد نویسی انجام دهید و کد نویسی که کپی مطلب های سایت شما را قفل یا Lock کند این آموزش در برخی دیگر از منبع های آموزشی موجود می باشد ولی کامل نمی باشد

غیرفعال کردن کپی در وردپرس

شما برای اینکه از کپی مطالب جلوگیری کنید باید وارد پنل مدیریت سایت خود شوید و بعد از آن وارد بخش نمایش > سفارشی سازی شوید.

Css سفارشی در وردپرس

بعد از وارد شدن به بخش سفارشی سازی در این بخش یک بخش جدید در سفارشی سازی شما وجود دارد که در آن می توانید کد نویسی های Css سفارشی انجام دهید ، این بخش به نام Css اضافی در این بخش می باشد که مانند تصویر بالا می باشد.

با اینکه این کار را نیز شما می توانید با افزونه های وردپرسی هم انجام دهید ولی ما به شما پیشنهاد می کنیم که این کار با کد نویسی انجام دهید.

موفق و پیروز باشید.