مدیریت دسته بندی محصولات ووکامرس :

سلام امروز میخواهیم به شما نحوه مدیریت و ساخت یک دسته جدید در ووکامرس را به شما راه وردپرسی های عزیز آموزش دهیم به دلیل اینکه اگر که شما فروشگاه حرفه ای و پر محصولاتی داشته باشید ولی دسته بندی های صحیح و درستی برای محصولات خودتون نداشته باشید انگار هیچ محصولی در سایت خود ندارد برای همین امروز من قصدم این است که به شما آموزش دهیم تا بتوانید به راحتی دسته بندی برای محصولات خود بسازید و دسته بندی های سایت خود را مدیریت کنید این قسمت به راحتی شما می توانید خیلی عالی با بخش دسته بندی محصولات سایت خود کار کنید.

اگر نمی دانید ووکامرس چیست ! اینجا کلیک کنید !

آموزش مدیریت دسته بندی محصولات :

مدیریت دسته بندی محصولات در ووکامرس

خب بزن بریم سراغ آموزش مدیریت دسته بندی محصولات در ووکامرس برای مدیریت دسته بندی محصولات ووکامرسی خود باید اول از همه ووکامرس را نصب کرده باشید و بعد از آن برای مدیریت دسته بندی ها در ووکامرس به بخش محصولات > دسته بندی ها مانند تصویر بالا کلیک کنید .

ساخت دسته بندی ووکامرس

بعد از کلیک بر روی دسته بندی ها یک تصویر مانند صفحه بالا به شما نمایش خواهد داده شد که در آن تمامی دسته های ساخته شده در فروشگاه سایت خود را نمایش می دهد که می توانید آنها را ویرایش کنید و یا حذف کنید و یا یک دسته جدید بسازید.

آموزش ساختن دسته بندی در ووکامرس :

نام : در این بخش نام دسته خود را به فارسی بنویسید

نامک : در این بخش نامک دسته خود را بنویسید ! ترجیحآ انگلیسی بهتر است!

دسته اصلی : در این بخش شما می توانید دسته اصلی دسته ای که اکنون می سازید را انتخاب کنید ! چیزی مانند همون زیر مجموعه سازی 

توضیح : در این بخش توضیح کوچکی در مورد دسته خود بنویسید.

نوع نمایش : در این بخش شما می توانید نوع نمایش محصولات در این دسته را مشخص کنید 

تصویر بند انگشتی : در این بخش شما می توانید یک تصویر بند انگشتی برای دسته مورد نظر خود انتخاب کنید.

بعد از تکمیل گزینه های بالا افزودن دسته جدید کلیک کنید به همین راحتی می توانید دسته محصولات جدیدی برای سایت خود بسازید.

در قسمت کنار ساخت دسته بندی جدید در آن مکانی که نوشته شده است بدون دسته بندی همان بخش تمامی دسته بندی های ساخته شده شما نمایش داده می شود و می توانید دسته های ساخته شده خود را ویرایش و یا حذف کنید موفق و پیروز باشید 😮