×

ساخت ماشین حساب در وردپرس با Calculated Fields Form

طراحی سایت و اپلیکیشن

طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل اندروید

تازه چه خبر ؟؟؟

افزونه رایگان وردپرس, افزونه وردپرس مهران حسینی راد 05 آذر 1398
Calculated Fields Form

ساخت ماشین حساب در وردپرس با Calculated Fields Form

سلام همیشه طراحان وب به دنبال راهی برای ساختن یک ماشین حساب داینامیک (آنلاین) بودند که در سایت خود پیاده سازی کنند و ماشین حساب در سایت خود لذت ببرند ، این بار ما برای شما یک افزونه ای قرار داده ایم که می توانید با آن برای سایت خود یک ماشین حساب آنلاین (داینامیک) راه اندازی کنید و بتوانید آن را به راحتی در سایت خود نمایش دهید ! این افزونه یکی از برترین افزونه های محبوب وردپرس در مخزن وردپرس به شمار می آید که تا کنون بیش از 50000+ بار دانلود و نصب و فعال سازی داشته که این آمار را می توانید در مخزن وردپرس ببینید (شما هم می توانید جزء این امار باشید و آمار نصب این افزونه را افزایش دهید).

اگر که می خواهید این افزونه را نصب کنید ولی نمی دانید چگونه در وردپرس افزونه نصب کنید بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا به آموزش نصب افزونه در وردپرس بروید.

آموزش نصب افزونه در وردپرس

این ماشین حساب را نیز می توانید برای امنیت بیشتر سایت خود بخش ورود و خروج و ثبت نام کاربران سایت خود هم نیز استفاده کنید که روبات های اینترنتی نتوانند در سایت شما ثبت نام کنند و فقط افراد حقیقی و حقوقی بتوانند در سایت شما ثبت نام کنند.

معرفی این افزونه :

خب اکنون وقت فاش کردن اطلاعات دقیق این افزونه است ، این افزونه به نام Calculated Fields Form می باشد که می توانید از قسمت زیر دانلود کرده و نصب کنید ، با این افزونه یک فرم محاسباتی برای سایت خود ایجاد کنید.

سازگاری این افزونه با :

این افزونه امکانات خوبی دارد که می توانید از امکانات خوب آن استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید.

دانلود افزونه  صفحه افزونه 

مهران حسینی راد

اگر کاری را بخواهید انجام دهید راهش را پیدا می کنید و اگر کاری را نخواهید انجام دهید بهانه اش را....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای راه وردپرس محفوظ می باشد