بهترین افزونه امنیت در وردپرس

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز وردپرسی ، اول از همه راه های که برای برگشت دادن اطلاعات یک سایت هک شده استفاده می شود استفاده از بک آپ های گرفته شده از سایت است ، سایتی که از آن بک آپ گرفته ایم ، یعنی سایتی که هک شده است را می خواهیم از طریق آن بک آپ برگردانی کنیم که سایت به نحوه احسن برگردد ، و بعد از برگشت دادن اطلاعات نیاز به یک سیستم امنیتی بالا داریم که بتوانیم راهی ایجاد کنیم که بتوانیم امنیت سایت خود را افزایش دهیم.

آموزش های زیادی در زمینه افزایش امنیت سایت وردپرسی شما هم در فضای مجازی و هم در راه وردپرس وجود دارد که می توانید برای دیدن این آموزش ها بر روی دکمه زیر کلیک کنید و بعد از آن به بخش آموزش افزایش امنیت وردپرس می روید و به کمک مطالب ها امنیت وردپرس خود را افزایش می دهید.

آموزش افزایش امنیت وردپرس  

معرفی افزونه های افزایش امنیت وردپرس :

در اینجا با شماییم که تعدادی از افزونه های افزایش امنیت وردپرس را برای شما معرفی کنیم و بهترین آن هم نیز مشخص کنیم و صفحه دانلود آن هم در آخر معرفی نامه برای شما قرار دهیم پس همراه ما باشید تا بهترین افزونه را برای شما معرفی کنم.

  • Sucuri Scanner :

یکی از بهترین افزونه های که در زمینه افزایش امنیت سایت به شما کمک می کند همین است افزونه Sucuri Scanner که به شما کمک می کند تا بتوانید سایت خود را از دست هکر ها و یا دزدان سایت راحت کنید ، که نتوانند به راحتی سایت شما را هک و در دسترس خود قرار گیرند.

  • iTheme Security :

این هم یکی دیگر از افزونه های افزایش امنیت وردپرس است افزونه ای که بیش از 20000+ بار توسط کاربران وردپرس خریداری شده است و نصب و فعال سازی داشته است ، افزونه ای که پولی است و برای دریافت آن باید هزینه کرد.
افزونه های زیادی هستند که می توانید برای افزایش امنیت سایت خود استفاده کنید ولی این دو افزونه که یکی رایگان و دیگری غیررایگان می باشند دو افزونه ای هستند که در مارکت های ایرانی و خارجی بیشترین استقبال را داشته اند پیشنهاد ما استفاده از افزونه Sucuri Scanner می باشد چون هم رایگان می باشد و هم امنیت سایت شما را نیز فراهم می کند.
موفق و پیروز باشید.

صفحه افزونه Sucuri Scanner