راه وردپرس

افزونه بک آپ بادی BackupBuddy فارسی نسخه 8.1.1.11

افزونه بک آپ بادی BackupBuddy فارسی :

گرفتن بک آپ برای سایت وردپرسی شما همیشه لازم و ضروری می باشد که می توانید برای بک آپ گرفتن از یک افزونه حرفه ای مانند بک آپ بادی استفاده کنید و افزونه های رایگان هم هستند که این کار را انجام دهند ولی افزونه ها باید خودتان افزونه را کلیک کنید تا بک آپ بگیرد ولی این افزونه به صورت خودکار با تنظیم کردن خودتان می توانید تنظیم کنید که هر روز از سایت شما بک آپ بگیرد تا اگر که افزونه ای نصب کردید و مشکلی به وجود آورد به راحتی بتوانید از آن مشکل راحت شوید و سایت خود را از مشکل و خرابی ها دور کنید این افزونه یک افزونه ضروری برای وردپرس می باشد با توجه عکس زیر می بینید که این افزونه تنظیمات فارسی دارد و ما این افزونه را برای شما به قیمتی ارزان تر از همه جا برای شما قرار داده ایم.

تنظیمات فارسی افزونه بک آپ حرفه ای وردپرس

این افزونه یکی دیگر از افزونه های محبوب و حرفه ای وردپرس می باشد که برای شما تنظیمات افزونه را فارسی کرده ایم و قرار داده ایم می توانید به راحتی با این افزونه کار کنید و خیلی راحت از سایت خود بک آپ پشتیبان بگیرید.

امکانات این افزونه :

بک آپ گیری از دیتابیس و فایل ها : یکی از بهترین امکانات این افزونه این است که شما با یک کلیک از سیر تا پیاز وردپرس خود را در یک فایل بک آپ میگیرد مانند (تصویرها و دیتابیس و قالب و افزونه ها ومطالب و …)

ذخیره فایل بک آپ خارج از سایت : یکی دیگر از امکانات این است که فایل بک آپ شما را خارج از سایت نگهداری می کند تا خارج از سایت استفاده کنید.

نصب راحت افزونه طبق آموزش نصب افزونه در وردپرس و راه اندازی خیلی راحت : این افزونه خیلی راحت نصب و فعال سازی می شود و خیلی راحت هم افزونه راه اندازی می شود.

زمانبدی کردن برای آپدیت گیری : شما می توانید با این افزونه تنظیم کنید که هر 1 روز و یا هر 1 سال و یا هر زمانی که بخواهید افزونه به صورت خودکار از تمام فایل های شما بک آپ پشتیبان بگیرید.

فیلم معرفی افزونه :

آخرین آپدیت محصولات

  • افزونه بک آپ بادی BackupBuddy فارسی از نسخه 8.1.1.11 به نسخه 8.2.0.2 در تاریخ 4 دی 96 آبدیت شد.
  • افزونه بک آپ بادی BackupBuddy فارسی از نسخه 8.2.0.2 به نسخه 8.2.0.9 در تاریخ 29 دی 96 آبدیت شد.

آبدیت رایگان و پشتیبانی حرفه ای

لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود.
برای پشتیبانی محصولات با ما در ارتباط باشید
آپدیت های بعدی این محصول برای همیشه از طریق پنل کاربری شما بصورت رایگان قابل دانلود خواهد بود.

پشتیانی محصولات حرفه ای

23 هزار تومان – خرید کنید
پشتیبانی محصولات

در حوزه طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت هستم و در حال حاضر مدیر راه وردپرس می باشم و سعی می کنم که هر روز مقاله ها و تجربه های خودم را برای شما به اشتراک قرار می دهم.

برای دریافت آخرین مطالب سایت و اطلاع از آپدیت محصولات بهکانال تلگرام ما بپیوندید

یک پاسخ بنویسید

اولین نفری باشید که نظری ثبت می کند

اطلاع از
avatar
wpDiscuz