بخش کاربران در وردپرس از صفر تا صد

بخش کاربران در وردپرس از صفر تا صد

بخش کاربران در وردپرس از صفر تا صد :

سلام وردپرس بخش های زیادی داره ! همان طور که می دانید وردپرس یک بخش دارد به نام کاربران که می توانید با وارد شدن به پنل مدیریت وردپرس بخش کاربران را ببینید و در این بخش کاربران شما می توانید :

 1. برای خود اکانت کاربری جدید بسازید
 2. برای خود اکانت مورد نظر را حذف کنید.
 3. برای خود اکانت مورد نظر خود را ویرایش کنید.
 4. یا رمز ، پسورد اکانت مورد نظر خود را ویرایش کنید
 5. نام و نام نمایشی یوزر خود را تغییر و یا ویرایش کنید.
 6. تغییر ویرایش مطلب در وردپرس

اکنون ما برای شما این قسمت ها را آموزش می دهیم.


 • ساخت اکانت کاربری جدید در وردپرس

ساخت یوزر کاربری در وردپرس

برای ساختن اکانت کاربری جدید شما باید وارد بخش کاربران > همه کاربران شوید و بر روی دکمه افزودن کلیک کنید و بعد از کلیک بر روی افزودن یک صفحه مانند تصویر بالا برای شما نمایش داده می شود که باید طبق زیر اکانت کاربری خود را بسازید.

نام کاربری : شما در این بخش باید نام کاربری برای خود در نظر بگیرید به فرض مثال Mehran1375

ایمیل : شما باید در این بخش ایمیلی برای اطلاع رسانی و یا فراموشی رمز عبور خود داشته باشید.

نام : شما باید در این بخش نام خود را بنویسید

نام خانوادگی : شما باید در این بخش نام خانوادگی خود را بنویسید..

وب سایت : شما باید در این بخش اگر وبسایتی دارید بنویسید تا به عنوان یک پروژه در سایت نمایش داده شود.

رمز : با کلیک بر روی دکمه نمایش رمز می توانید برای خود یک رمز در نظر بگیرید که بتوانید با وارد کردن آن وارد پنل مورد نظر خود شوید.

فرستادن آگاه‌ساز به کاربر : با فعال کردن این گزینه شما می توانید با ارسال شدن ایمیلی از طرف سایت به ایمیل شما مطلع شوید

نقش : این بخش شما می توانید نقش یوزر را در سایت خودتون مشخص کنید که نویسنده باشد یا مشترک و …

بعد از کامل این بخش ها بر روی افزودن کاربر تازه کلیک کنید تا کاربر سایت شما ساخته شود به همین راحتی می توانید یوزر خود را بسازیذ.


 • حذف اکانت کاربری در وردپرس

حذف اکانت کاربری در وردپرس

حذف کردن اکانت کاربری در وردپرس خیلی ساده و راحت می باشد برای حذف کردن اکانت کاربری وردپرس فقط و فقط دست مدیر وب سایت می باشد که می تواند اکانت کاربری را حذف یا دیلیت کند برای حذف کردن اکانت کاربری باید وارد بخش کاربران > همه کاربران شوید و بر روی اکانت که می خواهید پاک کنید بروید و بعد از رفتن به روی اکانت مورد نظر یک بخش زیر اکانت نمایش داده می شود که دکمه پاک کردن آن نمایش داده می شود که برای حذف کردن آن باید بر روی پاک کردن کلیک کنید تا اکانت مورد نظر پاک شود به همین راحتی می توانید یوزر مورد نظر را پاک کنید.


 • ویرایش کردن اکانت کاربری در وردپرس

ویرایش اکانت در وردپرس

برای ویرایش کردن اکانت کاربری باید وارد بخش کاربران > همه کاربران شوید و بر روی اکانت مورد نظر خود کلیک کنید و بعد از کلیک بر روی اکانت مورد نظر یک بخش مانند تصویر بالا به شما نمایش داده می شود که می توانید در آن هر کدام از بخش ها را که می خواهید ویرایش کنید بخش های مانند نقش ، نام نمایشی ، نام خانوادگی ،نام ، لقب ، ایمیل ، وب سایت ، عکس پروفایل ، رمز و … را که در این تصویر بالا می بینید ویرایش کنید.


 • ساخت پسورد جدید در وردپرس :

ویرایش پسورد در وردپرس

برای ساختن پسورد جدید در وردپرس شما باید وارد بخش کاربران > همه کاربران شوید و بر روی یوزر مورد نظر کلیک کنید و در بخش مدیریت حساب بر روی دکمه ساختن رمز کلیک کنید و رمز جدید خود را بسازید مانند تصویر بالا ! به همین راحتی


 • ویرایش کردن نام نمایشی در وردپرس :

تغییر نام نمایشی در وردپرس

ویرایش کردن نام نمایشی کار خیلی سختی نیست برای ویرایش کردن نام نمایش شما باید بر روی نمایش عمومی نام کلیک کنید و چند اسم برای شما نمایش داده می شود که می توانید بر روی یکی از اسم ها کلیک کرده و بعد از آن بر روی بروز رسانی کاربر کلیک کنید.


 • تغییر نویسنده مطلب در وردپرس

ویرایش نویسنده مطلب در وردپرس

برای تغییر نویسنده مطلب یا پست ها باید وارد ویرایش یکی از پست های خود شوید و در آن بر روی دکمه تنظیمات صفحه در بالای صفحه ویرایش مطلب کلیک کنید و تیک گزینه نویسنده را فعال کنید و بعد از فعال سازی گزینه نویسنده یک بخش مانند تصویر بالا برای شما نمایش داده می شود که میبایست بر روی دکمه نویسنده کلیک کرده و نویسینده ای که می خواهید مطلب به نام آن منتشر شود را انتخاب کنید و بر روی دکمه ویرایش مطلب یا انتشار کلیک کنید تا مطلب شما به نام همان نویسنده ای که انتخاب کرده اید منتشر یا ویرایش شود.

بله این هم بخش کاربران وردپرس به صورت کامل برای شما آموزش داده شده است.

امیدوارم که از این آموزش استفاده لازم را ببرید 😀

موفق و پیروز باشید.

, , ,
Share:
من مهران حسینی راد ، بار ها شکست خوردم ولی باز شروع کردم ، شما هم از شکست هاتون دست بر ندارید ، با شکست قوی تر می شوید و قوی تر از هر بار شکست شروع می کنید

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه ما عضو شوید

ایمیل :