راه وردپرس راه وردپرس

افزونه سئو وردپرس Yoast SEO Premium فارسی

افزونه سئو وردپرس Yoast SEO Premium فارسی :

سلام یکی از بهترین افزونه های سئو وردپرس افزونه یواست سئو وردپرس می باشد این افزونه به نام دیگری هم می باشد وردپرس سئو پرمیوم هم می باشد این افزونه یکی از بهترین افزونه های سئو وردپرس است این افزونه دو نسخه دارد یکی نسخه رایگان و دیگری نسخه حرفه ای که می توانید به راحتی با نسخه رایگان این افزونه کار کنید و بعد افزونه حرفه ای را به راحتی از راه وردپرس خرید کنید و سایت خود را به راحتی با این افزونه سئو کنید.

یکی از خوبی های این افزونه این است که شما می توانید به راحتی مطالب ، برگه ها ، رسانه ها خود را سئو کنید به کمک این افزونه شما می توانید متا تگ های عالی سئو را به سایت خود اضافه کنید.

سئو سایت خود را قورت دهید

تفاوت نسخه رایگان با حرفه ای در این افزونه :

  • قابلیت قرار دادن بیش از یک کلمه کلیدی کانونی برای هر مطلب
  • دارای ویدیو آموزشی کار با افزونه
  • راهنمایی قدم به قدم هم توسط راه وردپرس و سایت اصلی
  • امکان ریدایرکت کردن آدرس سایت و آدرس پیوند یکتا های مطالب

مدیریت ریدارکت ها

مدیریت ریدارکت ها :

با این قابلیت شما می توانید جلوی ضرر و زیان های سایت خود را بگیرید (جلوگیری از not found یا ارور 404 ) بهترین کار می باشد.

چه موقعه از ریدارکت استفاده می کنیم :

زمانی از ریدایرکت کردن استفاده می کنیم که پست یا مطلبی یا برگه ای پاک می کنیم برای رفع ارور های 404 و یا Not Found های الکی 🙂 از ریدایرکت استفاده می کنیم تا وبمستر تولز به گوگل ارور ندهد و باعث کم بود بازدید و کم شدن رتبه سایت مان در الکسا نشود و همیشه پایدار بمانیم.

یکی از بهترین روش های حذف یک مطلب بدون افت سئو سایت چیست :

خب حالا افزونه سئو وردپرس همراه با شماست که تا هر زمانی که یک مطلب یا یک صفحه در سایت شما حذف شد ، در سایت وردپرسی شما جستجو یا سرچ کرده مطلبی که بیشترین شباهت را با صفحه در خواستی کاربر شما دارد پیدا می کند و کاربر را به آن صفحه انتقال می دهد این یعنی سایت شما بدون خطای 404 نمایش داده می شود و در کنار این همه امکانات یک امکان جدید وجود دارد که می توانید به راحتی می توانید سر صفحه ای از سایت خود را که می خواهید به راحتی به صفحه دیگر انتقال یا ریدایرکت کنید.

امکان قرار دادن چند کلمه کانونی برای هر صفحه یا نوشته :

یکی امکانات جدید این افزونه همین است که می توانید به راحتی با این افزونه چند کلمه کانونی برای هر صفحه یا نوشته ای چند کلمه کانونی بنویسید و با قرار دادن چند کلمه کانونی می توانید بازدید سایت خود را چندین برابر کنید در نسخه رایگان این افزونه یک کلمه کانونی می توانید تعریف کنید ولی در نسخه پریمیوم یا حرفه ای قابلیت کلمه کانونی افزوده شده است.

افزودن کلمه کلیدی در وردپرس

حذف تبلیغات در نسخه حرفه ای افزونه :

خب برای فهمیدن نسخه حرفه ای بودن افزونه یکی از راه ها این است که در نسخه رایگان این افزونه شما می توانید در بخش صفحه اصلی افزونه در پنل مدیریت شما تبلیغات وجود دارد ولی در نسخه حرفه ای افزونه دیگر تبلیغات در افزونه حذف شده است.

آپدیت محصولات

افزونه سئو وردپرس در تاریخ 30 آبان 97 از نسخه 9.1 به نسخه 9.2 آپدیت شد

لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود.
برای پشتیبانی محصولات با ما در ارتباط باشید
آپدیت های بعدی این محصول برای همیشه از طریق پنل کاربری شما بصورت رایگان قابل دانلود خواهد بود.

خرید کنید لذت ببرید

 

پشتیبانی محصولات آموزش ویدیویی

راستی برای دریافت مطالب وردپرسی به کانال تلگرام راه وردپرس بپیوندید
مهران حسینی راد
من مهران حسینی راد مدیر راه وردپرس سعی و تلاش دارم که وردپرس را در دنیا گسترش دهم و به هم نوع هایم در زمینه کسب و کار آنلاین کمک کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از