مطالب مرتبط وردپرس Yet Another Related Posts Plugin

مطالب مرتبط وردپرس با Yet Another Related Posts Plugin

سلام این بار برای شما یک افزونه ای رایگان که خیلی بیش از حد در بازدید مطالب و سئو سایت شما تاثیر فراوان دارد را برای شما قرار داداه ایم که می توانید به راحتی با این افزونه بازدید های مطالب های سایت خود را افزایش دهید این افزونه یک افزونه مهم و کاربردی می باشد با استفاده از این افزونه شما می توانید به راحتی یک بخش جدید در پایین و یا گوشه کنار مطلب سایت خود داشته باشید و یک یا الی چند مطلب مرتبط با همان پست یا مطلب را در سایت خود نمایش دهید.

این کار باعث افزایش ورودی و افزایش بازدید سایت یا مطلب شما می شود و تاثیر دیگری هم که دارد این بار باعث بهبود رتبه سئو سایت شما می شود یک بار این افزونه را نصب کنید و از این افزونه مورد نظر استفاده کنید. اگر که نمی دانید چگونه در وردپرس افزونه نصب کنید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

آموزش نصب افزونه در وردپرس کلیک کنید  

تنظیمات افزونه مرتبط وردپرس

کار با  افزونه Yet Another Related Posts Plugin :

همان طور که در تصویر بالا می بینید این افزونه کامل فارسی شده است و در دسترس شما عزیزان وردپرسی قرار گرفته شده است این افزونه مخاطبان زیادی دارد و می توانید به راحتی طبق آموزش نصب افزونه در وردپرس که در راه وردپرس می باشد نیز این افزونه را نصب و اجرا کنید به راحتی می توانید بخش مطالب مرتبط سایت خود را بسازید و به کاربران سایت خود نمایش دهید و بازدید کنندگان سایت خود را متحول سازید.

امکانات این افزونه :

  • این افزونه کاملا فارسی می باشد
  • این افزونه دارای ابزارک می باشد.
  • این افزونه به راحتی می توانید کار کنید
  • با این افزونه می توانید حداکثر تعداد پست های مرتبط را تعیین کنید.

موفق و پیروز باشید.

دانلود افزونه  صفحه افزونه  

مهران حسینی راد
چیزهای خوب سراغ کسانی می آیند که صبر می کنند اما چیزهای بهتر سراغ کسی می آیند که تلاش می کنند

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از