ووکامرس چیست ! ساخت فروشگاه در وردپرس

ووکامرس چیست ! ساخت فروشگاه در وردپرس :

سلام حتما تا حالا اسم ووکامرس به گوشتون خورده است و وقتی به شما از افزونه ووکامرس گفته می شود و هنوز شما استفاده نکرده اید با خود تعجب می کنید 😮 که ووکامرس چیست و به چه کار شما می آید بله ! ووکامرس ! خب حالا ما با شماییم که به شما ووکامرس را معرفی کنیم از حالا به بعد ما در راه وردپرس یک بخش به نام آموزش ووکامرس راه اندازی کرده ایم که به شما از صفر تا صد ووکامرس را آموزش دهیم طریقه نصب و راه اندازی گرفته تا بخش ضعیف و یا عظیم ووکامرس پس همراه ما باشید تا به شما فعلآ ووکامرس را تغریف کنیم.

ووکامرس چیست ؟

حتما شما تاکنون با خود گفته اید که ما میخواهیم با وردپرس یک فروشگاه حرفه ای داشته باشیم ولی نمی دانیم که چگونه در وردپرس فروشگاه اینترنتی فروش لباس یا کفش و یا کیف و برنامه و CD های مختلف و … داشته باشیم این بار برای شما با این افزونه می توانید که بهترین فروشگاه حرفه ای وردپرس را داشته باشید آن فروشگاهی که به ذهنتان هم رجوع نمی کند فروشگاهی به عظمت 100 عدد مغازه های حقیقی در یک وب سایت فروشگاهی آن هم مجازی ….

بله ووکامرس یا woocommerce افزونه ای که تنها با چند کلیک راحت و آسان نصب و راه اندازی می شود و به درگاه های مختلف وصل می شود و به راحتی می توانید کسب در آمد کنید ووکامرس یک افزونه ای است که روز به روز درحال پیشرفت و توسعه فراوان می باشد و می توان آن را به عنوان ابر قدرت ترین فروشگاه ساز جهانی معرفی کنیم با ووکامرس محصولات خود را به صورت آنلاین بفروشید و کسب در آمد کنید

بله ووکامرس تا این لحظه با 47,371,551 دانلود توانسته 28 درصد از فروشگاه های آنلاین را راه اندازی کند!

بله اکنون ووکامرس جزء یکی از بهترین و مدرن ترین فروشگاه ساز روز دنیاست که می توانید آمار به دست آمده را با این لینک ببینید.آمار استفاده از ووکامرس

درگاه پرداخت های اینترنتی :

با ووکامرس می توانید به هر بانکی و یا هر درگاه پرداخت بانکی چه درگاه پرداخت بانکی مستقیم و درگاه پرداخت بانکی غیر مستقیم یعنی واسط استفاده کنید و به راحتی برای خود کسب در آمد کنید و ووکامرس با تمامی درگاه پرداخت های بانک ها سازگار می باشد.

مدیریت فروشگاه اینترنتی :

ووکامرس به راحتی می توانید فروشگاه اینترنتی خود را مدیریت کنید و محصولات خود را به فروش بگذارید با ووکامرس می توانید بینهایت محصولات حرفه ای و عالی به فروش بگزارید ووکامرس محدودیتی برای محصولات شما ندارد.

قالب های ووکامرس :

 از زمانی که ووکامرس به وجود آمد طراحان وب سایت سعی می کنند که قالب های جدید و به روزی برای استفاده از فروشگاه های خود طراحی کنند و تا کنون موفق شده اند که بینهایت قالب های ووکامرسی طراحی و وارد بازار کنند ووکامرس هم قالب های رایگان دارد و هم قالب های حرفه ای و پولی که می توانید با پرداخت هزینه ای کم بهترین قالب فروشگاهی ووکامرسی برای خود خریداری و سایت خود را راه اندازی کنید.

افزودنی های ووکامرس  :

ووکامرس با اینکه خودش افزونه هست ! ووکامرس خودش هم یک سری یک افزونه دارد که در خود ووکامرس نصب می شود و امکانات جدید به خود ووکامرس افزوده می کنند که این افزونه ها که بر روی ووکامرس نصب می شوند افزودنی های ووکامرس نیز می باشند.

نصب راحت و آسوده ووکامرس :

نصب ووکامرس اینقدر راحت می باشد که شما می توانید مانند آب خوردن ووکامرس خود را در چند دقیقه راه اندازی کنید شما برای راه اندازی ووکامرس اول باید ووکامرس را مانند افزونه های دیگر طبق آموزش نصب افزونه نصب کنید.

موفق و پیروز باشید.

دانلود افزونه  صفحه افزونه  

مهران حسینی راد
چیزهای خوب سراغ کسانی می آیند که صبر می کنند اما چیزهای بهتر سراغ کسی می آیند که تلاش می کنند

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از