آریا وردپرس

وردپرس چیست؟چرا وردپرس!

وردپرس چیست و یا سیستم مدیریت محتوا چیست ؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا یا Content management system و ساخت وبسایت های اینترنتی از جمله ( سایت های تفریحی و آهنگ و فیلم و اخبار و شرکتی و فروشگاهی ) و هر آنچه که تا اکنون ساخته نشده است راه اندازی کنید.

وردپرس یک سیستم مدیر محتوا آنلاین همه کاره و یا چند منظوره می باشد که با کد نویسی PHP طراحی و ساخته شده است که با آن می توانید هر نوع سایتی که علاقه دارید را پیاده سازی کنید.

وردپرس چگونه به وجود آمد و توسط چه کسی به وجود آمد:

در چندین سال پیش سیستم عامل های ناقص دنیای مجازی را پر کرده بود و بعد از آن شخصی به نام مت مولنوگ که مدیر شرکتی به نام automattic است به این فکر افتاد تا یک سیستم مدیریت محتوا عالی که هم امنیت آن ها چند برابر از امنیت های دیگر سیستم عامل های مدیریت محتوای دیگر باشد و هم برای طراحی وب سایت دیگر نخواهد برای هر مطلب و یا هر برگه یک تا چند خط کد نویسی کرد آن آمد سیستم عامل ناقصی مانند سیستم عامل دیگر نوشت و بعد از آن شروع به آبدیت کردن و قوی تر کردن آن سیستم شد همین طور ادامه داد تا به اکنون رسید 🙂

چه وبسایت های از وردپرس استفاده می کنند :

21 درصد از تمام سایت های جهان از وردپرس استفاده می کنند و این ها سایت های هستند سایت های مانند (بلاگ فیسبوک و سایت موزیک پاپ موزیک و شرکت کوکاکولا و …) از این وردپرس استفاده می کنند(وردپرس به راحتی در 5 دقیقه نصب می شود و سایت شما نمایش داده می شود)

وردپرس چگونه است ( رایگان یا پولی) :

وردپرس در تمامی سایت های آموزشی وردپرس و حتی در مخزن وردپرس رایگان می باشد و تمام زبان های دنیا را پشتیبانی (Support) می کند.

چرا اکثرآ از وردپرس استفاده می کنند :

وردپرس به دلایل زیادی از جمله امنیت بالا و سئو خود برای بازدهی زود و داشتن قالب های حرفه ای پولی و قالب های رایگان و دیگر … از وردپرس استفاده می کنند.

امیدوارم که این مطلب کمی به شما کرده باشد.

دانلود وردپرس

برای دریافت اطلاع رسانی از آخرین آبدیت ها و آخرین مطلب قرار داده شده در سایت به کانال تلگرام ما بپیوندید
مهران راد

در حوزه طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت هستم و در حال حاضر مدیر راه وردپرس می باشم و سعی می کنم که هر روز مقاله ها و تجربه های خودم را برای شما به اشتراک قرار می دهم.

یک پاسخ بنویسید

اولین نفری باشید که نظری ثبت می کند

اطلاع از
avatar
wpDiscuz