وردپرس چیست ؟؟؟

وردپرس چیست :

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا برای سایت‌ها و وبلاگ‌ها می‌باشد. وردپرس در ابتدا تنها یک سیستم رایگان وبلاگ نویسی بود که امکانات خوبی را در اختیار وبلاگ نویسان قرار می‌داد و سپس به صورت یک CMS یا نرم‌افزار متن باز برای مدیریت محتوای سایت‌ها معرفی شد. وردپرس با زبان برنامه‌نویسی پی اچ پی نوشته شده و توسط مای‌اس‌کیوال پشتیبانی می‌شود. همچنین نسخه‌ای برای پست‌گرس‌کیوالنیز موجود می‌باشد این سیستم کاملاً رایگان و متن باز است. وردپرس در ادامه راه پروژهٔ موفق b۲ است که در سال ۲۰۰۳ شکل گرفت. نام وردپرس را کریستیان اِسلِک، دوست مت مولنوگ (توسعه‌دهندهٔ اصلی وردپرس) پیش نهاد و از آن روز وردپرس با سرعت و پیشرفتی قابل ملاحظه تبدیل به معروف‌ترین و پرکاربردترین ابزار ساخت وبلاگ و سایت بر روی هاست شده‌است

وردپرس به راحتی نصب می شود با وردپرس می توانید هر نوع سایتی را که می خواهید نصب و راه اندازی کنید با وردپرس سایت های از جمله سایت تفریحی و شرکتی و شخصی و فروشگاهی و سرگرمی و موزیک و هر نوع سایت دیگری را که می خواهید راه اندازی کنید و نمایش دهید.

وردپرس …

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا عالی می باشد که از همه نظر امنیت و طراحی و راحتی و آسودگی در تمامی سیستم های مدیریت محتوا ها برتری دارد و حرف اول را می زند وردپرس از نظر سئو و افزونه ها و قالب های رایگان و یا پولی که دارد می توان هر نوع سایتی را که مد نظرتان می باشد راه اندازی کرد.

موفق و پیروز باشید.

مهران حسینی راد
من مهران حسینی راد مدیر راه وردپرس سعی و تلاش دارم که وردپرس را در دنیا گسترش دهم و به هم نوع هایم در زمینه کسب و کار آنلاین کمک کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از