وردپرس چیست ؟؟؟

وردپرس چیست ؟

وردپرس چیست ؟؟؟

وردپرس چیست :

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا برای سایت‌ها و وبلاگ‌ها می‌باشد. وردپرس در ابتدا تنها یک سیستم رایگان وبلاگ نویسی بود که امکانات خوبی را در اختیار وبلاگ نویسان قرار می‌داد و سپس به صورت یک CMS یا نرم‌افزار متن باز برای مدیریت محتوای سایت‌ها معرفی شد. وردپرس با زبان برنامه‌نویسی پی اچ پی نوشته شده و توسط مای‌اس‌کیوال پشتیبانی می‌شود. همچنین نسخه‌ای برای پست‌گرس‌کیوالنیز موجود می‌باشد این سیستم کاملاً رایگان و متن باز است. وردپرس در ادامه راه پروژهٔ موفق b۲ است که در سال ۲۰۰۳ شکل گرفت. نام وردپرس را کریستیان اِسلِک، دوست مت مولنوگ (توسعه‌دهندهٔ اصلی وردپرس) پیش نهاد و از آن روز وردپرس با سرعت و پیشرفتی قابل ملاحظه تبدیل به معروف‌ترین و پرکاربردترین ابزار ساخت وبلاگ و سایت بر روی هاست شده‌است

وردپرس به راحتی نصب می شود با وردپرس می توانید هر نوع سایتی را که می خواهید نصب و راه اندازی کنید با وردپرس سایت های از جمله سایت تفریحی و شرکتی و شخصی و فروشگاهی و سرگرمی و موزیک و هر نوع سایت دیگری را که می خواهید راه اندازی کنید و نمایش دهید.

وردپرس …

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا عالی می باشد که از همه نظر امنیت و طراحی و راحتی و آسودگی در تمامی سیستم های مدیریت محتوا ها برتری دارد و حرف اول را می زند وردپرس از نظر سئو و افزونه ها و قالب های رایگان و یا پولی که دارد می توان هر نوع سایتی را که مد نظرتان می باشد راه اندازی کرد.

موفق و پیروز باشید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *