آریا وردپرس

ووکامرس چیست ؟

ووکامرس چیست :

همان طور که می دانید با وردپرس و نصب افزونه ووکامرس یا woocommerce که یک افزونه فروشگاه ساز آنلاین موبایل و لباس و … می باشد با این افزونه بهترین وب سایت فروشگاهی آنلاین بسازید.

با وردپرس می توانید انواع سایت های فروشگاهی بسازید که با آن محصولات خود را به فروش بگذارید کار با این افزونه به راحتی مانند آب خوردن می باشد که در بخشی که به عنوان آموزش ووکامرس در سایت داریم به شما قسمت به قسمت آموزش می دهیم.

ووکامرس در این چند سال اخیر خیلی مد نظر کاربران وردپرسی که فروشگاه راه اندازی کنند شد و اکثر کسانی که فروشگاه آنلاین با وردپرس راه اندازی کرده اند از این افزونه استفاده می کنند.

طبق آمار گفته شده تا کنون 9,937,607 فروشگاه ووکامرس با این افزونه راه اندازی شده است.

و اکنون ووکامرس جزوء یکی از بهترین پلتفرم (فروشگاه ساز وردپرس) می باشد.

درگاه پرداخت ووکامرس :

شما با نصب ووکامرس می توانید یک درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کنید و آن را بر روی ووکامرس فعال سازی کنید و که بتوانید به مشتریان خود به صورت آنلاین محصول خود را بفروشید و به زودی برای شما یک افزونه درگاه پرداخت برای ووکامرس برای شما در راه وردپرس قرار می دهیم تا استفاده کنید/این را به شما اطلاع دادم که دیگر نگران پرداخت آنلاین سایت نباشید.

مدیریت بر روی فروشگاه اینترنتی :

شما از داخل پنل مدیریت وردپرس می توانید بر تمام فروشگاه ووکامرسی خود را مدیریت کنید و محصولات خود را در پناه و امان خودتان قرار دهید  🙂 و می توانید فاکتور مشتریان خود را دریافت می کنید و می توانید کد تخفیف برای مشتریان خود قرار دهید تا فروش محصولات خود را چند برابر کنید.

قالب های ووکامرس :

از زمانی که ووکامرس به وجود آمد و مردم پیش به روی ووکامرس بردند توسط وردپرس قالب های سازگار با ووکامرس طراحی کرده اند و تم فارست هم قالب های حرفه ای ووکامرسی را طراحی کردند.

افزونه های ووکامرس :

ووکامرس بعد از معروف شدن خود افزونه های برای ایجاد تغییر تحول در خود افزونه های زیادی نوشته است که می توانید آن ها را نصب کنید و به فروشگاه خود امکانات جدیدی بدهید.

نمودار فروش محصولات در ووکامرس :

ووکامرس یک نمودار فروش محصولات دارد که می توانید در آن تعداد فروش محصولات خود را ببینید و استفاده کنید.

دانلود افزونه صفحه افزونه

برای دریافت اطلاع رسانی از آخرین آبدیت ها و آخرین مطلب قرار داده شده در سایت به کانال تلگرام ما بپیوندید
مهران راد

در حوزه طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت هستم و در حال حاضر مدیر راه وردپرس می باشم و سعی می کنم که هر روز مقاله ها و تجربه های خودم را برای شما به اشتراک قرار می دهم.

یک پاسخ بنویسید

اولین نفری باشید که نظری ثبت می کند

اطلاع از
avatar
wpDiscuz