کار با بخش قالب ها در وردپرس

کار با بخش قالب ها در وردپرس :

سلام یکی از پر کاربرد ترین بخش در پنل مدیریت وردپرس بخش نمایش (قالب ها)می باشد که یکی از پر تردد ترین بخش از نظر طراحان وب و مدیران سایت می باشد ما در این مطلب برای شما به صورت کامل بخش نمایش در سیستم مدیریت محتوا وردپرس را به صورت ویژه معرفی و آموزش می دهیم.

بخش نمایش در وردپرس دارای 5 زیر مجموعه نیز می باشد که به شما معرفی می گردد ، پوسته ها ، سفارشی سازی ، ابزارک ها ، فهرست ها ، ویرایشگر وجود دارد ولی در برخی از قالب ها چند تنظیمات دیگر هم وجود دارد که به شما آموزش داده می شود.

پوسته ها :

در این بخش شما می توانید قالب های خود وردپرس که در دسترس می باشد می توانید نصب و اجرا کنید و یا اگر که پوسته یا قالب شما نصب نیست و می خواهید قالب را نصب کنید آموزش نصب قالب در وردپرس را نیر بخوانید.

سفارشی سازی :

 شما در این بخش می توانید قالب را به همراه سایت خودتون سفارشی سازی کنید و با سفارشی سازی  سایت خود کاربران را به سایت خود شوکه کنید و انرژی هاشون را بیشتر کنید و راستی اگر که نمی دانید که چگونه می توانید سایت خود را سفارشی سازی کنید و یا تاکنون با بخش سفارشی سازی کار نکرده اید می توانید آموزش سفارشی کردن قالب وردپرس را نیز بخوانید و به راحتی با بخش سفارشی سازی کار کنید.

ابزارک ها :

با بخش ابزارک ها شما می توانید ابزارک های جدیدی به سایت خود اضافه کنید و با افزودن ابزارک به ستون های سایت می توانید سایت خود زبیا تر از قبل نمایش دهید! اگر نمی دانید که چگونه در وردپرس ابزارک های خود را مدیریت کنید آموزش مدیریت ابزارک ها در وردپرس را نیز بخوانید.

فهرست ها :

بعد از ابزارک ها وقت آن رسیده است تا فهرست سایت خود را بسازید و در سایت خود نمایش دهید با فهرست ها می توانید کار کاربران سایت خود را راحت تر کنید و در پیدا کردن یک مطلب دلخواه به آن ها کمک کنید و در ضمن اگر که نمی دانید که چگونه در وردپرس با فهرست ها کار کنید آموزش مدیریت فهرست ها در وردپرس را بخوانید.

ویرایشگر:

 شما با این بخش می توانید به راحتی در کد های قالب سایت خود ویرایش ایجاد کنید و آن را تغییر دهید شما با این بخش می توانید کد های PHP و CSS و JS و هر آنچه کد های که در قالب سایت شما چه حرفه ای و چه اختصاصی مدیریت کنید.

به همین راحتی می توانید با کل بخش نمایش در پنل مدیریت وردپرس کار کنید.

موفق و پیروز باشید 😳

مهران حسینی راد
چیزهای خوب سراغ کسانی می آیند که صبر می کنند اما چیزهای بهتر سراغ کسی می آیند که تلاش می کنند

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از