زمانبندی مطلب ها در وردپرس

زمانبندی مطلب ها در وردپرس :

سلام این بار برای شما آموزش زمانبندی مطلب ها در وردپرس را قرار داده ایم که می توانید با این مطلب پست های خود را که می خواهید قرار دهید زمانبندی کنید و از زمانبندی کردن مطلب سایت خود لذت ببرید.

چرا پست (مطلب ها) را زمانبندی کنیم:

حالا خب شما حتمآ با خودتون میگید که چرا ما باید پست ها مون را زمانبندی کنیم شما وقتی در مسافرت هستید نگران آمار و الکسا و … سایت خود هستید و با خود می گویید که اگر ما در زمان مسافرت خود اگر در سایت مطلبی منتشر نشود رتبه ما تغییر می کند و افت می کند ولی می توانید به راحتی چندین پست برای سایت خود بنویسید و بعد از آن می توانید مطلب خود را زمان بندی کنید و طبق زمان مشخص شده مطلب در سایت شما منشتر می شود.

خب اکنون چگونه مطلب ها را در سایت زمان بندی کنیم :

بخش زمانبندی پست ها در وردپرس

برای زمان بندی مطلب سایت باید وارد پنل مدیریت سایت شوید و در پست نوشته ای که دارید در بخش انتشار پست یک دکمه به نام انتشار فوری کنار آن یک دکمه ویرایش قرار داده شده است که باید بر روی ویرایش کنار آن آن کلیک کنید مانند تصویر بالا.

انتشار پست زمانبندی شده در وردپرس

بعد از کلیک بر روی دکمه ویرایش یک بخش مانند تصویر به شما نمایش داده می شود که باید تاریخ منشتر شدن پست خود را در این بخش انتخاب کنید و ساعت آن را نیز مشخص کنید و بعد بر روی دکمه قبول کلیک کنید و مطلب خود را زمان بندی کنید و در تاریخ و ساعت مشخص شده منشتر شود.

زمانبندی پست در وردپرس

بعد از کلیک بر روی دکمه قبول متن دکمه انتشار در بخش انتشار بر روی زمانبندی تغییر می کند و بعد برای زمانبندی پست ها می توانید بر روی دکمه زمانبندی کلیک کنید و مطلب خود را با خیال راحت زمانبندی کنیدو از مسافرت خود با دوستانتان هم لذت ببرید 😮

موفق و پیروز باشید.

مهران حسینی راد
من مهران حسینی راد مدیر راه وردپرس سعی و تلاش دارم که وردپرس را در دنیا گسترش دهم و به هم نوع هایم در زمینه کسب و کار آنلاین کمک کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از