راه وردپرس

حذف پیام آپدیت وردپرس در پنل پیشخوان سایت شما

حذف پیام آپدیت وردپرس در پنل پیشخوان سایت شما :

سلام همیشه برای شما گفته ایم که اگر که می خواهید از هک شدن سایت خودتون جلوگیری کنید و امنیت سایت خود را بالا ببرید سعی کنید از هر افزونه ای یا از هر چیزی که قابلیت آپدیت دارد استفاده کنید و از نسخه آخر آن افزونه یا خود وردپرس استفاده کنید به دلایلی که همیشه به شما گفته می شود مانند کد های مخرب در نسخه های قبلی و یا بعدی های افزونه یا حتی خود وردپرس همیشه سعی کنید آخرین نسخه را استفاده کنید باعث دردسر و هک شدن سایت خودتان نشوید ! این پیشنهاد ما است !

بعضی مواقعه شما حتما دیده اید که وردپرس زمانی که آپدیت می شود در صفحه پیشخوان سایت شما یک پیام یا اطلاعیه در پیشخوان سایت نمایش داده می شود که گفته می شود به فرض مثال : وردپرس 5.0.3 در دسترس است ! لطفا هم اکنون به روز رسانی نمایید !!!.

این پیام خیلی ها را آزارده خاطر می کند برای همین امروز ما تصمیم گرفتیم که تا یک راهی برای حذف این پیام در نظر بگیریم و یک کد نوشتیم که با آن می توانید این کار را انجام دهید یعنی پیغام گفته شده بالا که به رنگ قرمز نوشته شده است را از بین ببرید و مخفی کنید.

چگونه پیام آپدیت وردپرس را مخفی کنیم :

نمایش آخرین آپدیت وردپرس

با روش های مختلفی و افزونه های زیادی می توان که یکی از این افزونه ها به نام WP Notification Center می باشد ولی ما خودمان یک کد نوشته ایم که برای شما در قسمت زیر قرار داده ایم و می توانید از این کد استفاده کنید و پیام را مخفی کنید که این کد را باید در فایلی از قالب سایت خود به نام functions.php می باشد قرار دهید.

این قسمت از کد بالا pre_option_update_core که می بینید برای همیشه پیام آپدیت وردپرس را از سایت شما پاک و مخفی می کند.

به همین راحتی می توانید از دردسر پیام ها راحت شوید.

موفق و پیروز باشید.

مهران حسینی راد
چیزهای خوب سراغ کسانی می آیند که صبر می کنند اما چیزهای بهتر سراغ کسی می آیند که تلاش می کنند

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از