راه وردپرس

قرار دادن پاپ آپ در وردپرس با Popup Maker

قرار دادن پاپ آپ در وردپرس با Popup Maker

سلام خیلی وقت شما نیاز دارید در سایت خودتون برای افزایش فروش یک محصول یا چند محصولتان در سایت خود در هر صفحه ای که می خواهید تبلیغات قرار دهید (البته تبلیغاتی پاپ آپ ) که بر روی سایت شما نمایش داده شوند  با این تبلیغات پاپ آپ ای که برای شما امروز افزونه آن را قرار داده ایم شما می توانید به راحتی برای خودتان یک تبلیعات خوب قرار دهید که خیلی راحت و آسان محصولات تبلیغ شده خود را بهتر و بیشتر به فروش برسانید.

معرفی این افزونه :

اکنون باید شما بدانید که نام این افزونه چیست 🙂 چون افزونه های زیادی برای ساخت پاپ آپ هستند که در مخزن وردپرس وجود دارند ولی یکی از برترین افزونه های ساخت پاپ وردپرس همین افزونه ای است که به نام Popup Maker می باشد ، ما این افزونه را به شما معرفی و سفارش می کنیم که بتوانید به راحتی از این افزونه استفاده کنید.

خب این افزونه خیلی راحت است که می توانید به راحتی با کلیک بر روی دکمه زیر آموزش نصب افزونه در وردپرس را یاد بگیرید ! اول از همه آموزش ببین که چطور این افزونه را در وردپرس خود نصب کنید و بعد از آن به راحتی افزونه را از آخر این مطلب دانلود کنید و طبق آموزشی که خواندید افزونه را نصب و اجرا کنید.

آموزش نصب افزونه در وردپرس  

استفاده از پاپ آپ محصولات در سایت باعث بهبود رتبه سایت شما از نظر الکسا و … می شود پس از حالا به بعد از این کار ها انجام دهید.

امکانات این افزونه :

  • ساخت پاپ آپ در یک ثانیه
  • افزونه ای کاملآ رایگان و دارای نسخه حرفه ای پولی
  • محبوب ترین افزونه پاپ آپ وردپرس در سه ماه اخیر
  • راحت و آسان

موفق و پیروز باشید.

دانلود افزونه  صفحه افزونه  

فاطمه ریاحی
من فاطمه ریاحی عاشق وردپرس و طراحی وب هستم و 3 سال هست که در زمینه وردپرس در انجام فعالیت هستم

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از