آموزش مدیریت ابزارک ها در وردپرس

آموزش مدیریت ابزارک ها در وردپرس :

سلام با این آموزش ما این بار شما می توانید جلوه ای زیبا به سایت خود بدید و با ابزارک های مختلف در گوشه و کنار های سایت قالب خودتون را جالب تر از قبل نمایش دهید و از سادگی خودش بیرونش بیاورید.

با ابزارک ها می توانید بخش های مانند آخرین نظرات ، آخرین نوشته های جدید، دسته بندی های وردپرس،کادر جستجو ، برچسب (تگ ها)،تقویم ، فید RSS ، کد Html و یا حالا هر چیزی که در بخش ابزارک های وردپرس شما وجود داشت را در فوتر ، هدر و ستون های چپ یا راست سایت خود نمایش دهید.

الان من به شما شروع میکنم و آموزش میدم بهتون که چگونه ابزارک ها وردپرس را بیاورید و آن را به هدر و فوتر و کنار های سایت اضافه کنید :

مدیریت ویجت ها در وردپرس

برای این کار به قسمت نمایش> ابزارک ها بروید.

راحت شدید با وردپرس+ابزارک

بعد از کلیک بر روی ابزارک ها برای شما یک صفحه جدید باز می شود (مانند تصویر بالا) که می توانید تمامی ابزارک های وردپرس خود را که می ببینید و مدیریت کنید.

برای نمایش یک ویجت در کنار سایت شما دو راه وجود دارد :

  1. ویجت خود را انتخاب کنید و بعد یک زیر منو برای شما نمایش داده می شود که منطقه های قرار گیری ویجت را برای شما در زیر منو نمایش داده می شود به فرض مثال نوشته فوتر و اگر که شما بر روی فوتر کلیک کنید ویجت انتخابی شما در قسمت فوتر نمایش داده می شود.
  2.  راه دیگر آن این است که شما ویجت انتخابی خود را بگیرید و در هر قسمت از سایت که می خواهید بکشید و در بعد بر روی ذخیره زیر ویجت کلیک کنید.

به همین راحتی می توانید ویجت های خود را در سایت نمایش دهید و با Drag & Drop جا های ویجت خود را انتخاب کنید و یا ویرایش کنید ! فقط یک چیز را به یاد داشته باشید که قالب های حرفه ای وردپرس دارای ابزارک های بسیار زیاد و همین طور دارای بخش های زیاد قرار دادن ابزارک می باشد.

موفق و پیروز باشید.

مهران حسینی راد
من مهران حسینی راد مدیر راه وردپرس سعی و تلاش دارم که وردپرس را در دنیا گسترش دهم و به هم نوع هایم در زمینه کسب و کار آنلاین کمک کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از