قالب وردپرس Frolic فارسی

قالب وردپرس Frolic فارسی

سلام این بار برای شما یک قالب شرکتی رایگان و فارسی و راستچین قرار داده ایم که می توانید به راحتی با نصب این قالب بر روی وردپرس سایت خودتون یک سایت شرکتی عالی راه اندازی کنید.این قالب یکی از محبوب ترین قالب های وردپرسی رایگان است که در مخزن وردپرس به تعداد بیشماری دانلود و نصب و فعال سازی رسیده است و این قالب برای شما با فونت محبوب بی یکان ارسال می شود و این قالب در روز بیش از 300 الی 750 دانلود و نصب و فعال سازی دارد این آمار نصب و فعال سازی را هم نیز می توانید در صفحه این قالب در مخزن وردپرس ببینید و مشاهده کنید.

این قالب به صورت کامل فارسی و راستچین و ریسپانسیو می باشد که می توانید با این قالب برای خود بهترین سایت فارسی شرکتی در دنیا را با البته قالب رایگان وردپرس راستی اگر که نمی دانید چگونه در وردپرس قالب نصب کنید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

برای آموزش نصب قالب در وردپرس کلیک کنید  

این قالب با پشتیبانی از ابزارک ها ، فهرست ها ، گالری ،فایل های صوتی و … یکی از دلایل محبوب بودن همین چند مورد پشتیانی است.

امکانات این قالب :

  • این قالب کاملا فارسی می باشد.
  • این قالب کاملا راستچین می باشد.
  • این قالب کاملا ریسپانسیو می باشد.
  • این قالب با فونت محبوب بی یکان به شما ارسال می شود.
  • این قالب مناسب برای سایت های وبلاگی و شرکتی می باشد.
  • این قالب از ابزارک ها و فهرست ها یا همون منو ها پشتیبانی می کند.

خب با این قالب دیده شوید و رتبه های عالی کسب کنید و بیزینس خود را گسترش دهید.

دانلود قالب  پیشنمایش آنلاین

مهران حسینی راد
من مهران حسینی راد مدیر راه وردپرس سعی و تلاش دارم که وردپرس را در دنیا گسترش دهم و به هم نوع هایم در زمینه کسب و کار آنلاین کمک کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از