خروجی گرفتن از پیوند یکتا در وردپرس با Export All URLs

خروجی گرفتن از پیوند یکتا در وردپرس با Export All URLs :

سلام این بار برای شما یک افزونه قرار داده ایم که می توانید به راحتی از تمامی Url ها یا پیوندیکتا های مطالب سایت ، تصویر ها و هر آنچه که دارای Url یا پیوند یکتا باشد را خروجی بگیرید (یعنی از تمامی پیوند یکتا های که در وردپرس ایجاد شده است خروجی می گیرد)بله به راحتی می توانید تمامی Url های مطالب سایت خود را داشته باشید(خیلی راحت).این هم مثل همیشه افزونه است و باید طبق آموزش نصب افزونه در وردپرس نصب شود.

شروع آموزش :

مسیر افزونه خروجی گرفتن از آدرس سایت

نام این افزونه که یکی از معتبر ترین افزونه های روز جهان است که بیش از 10000+ بار دانلود و نصب و فعال سازی شده است و نام این افزونه Export All URLs می باشد که می توانید از قسمت زیر دانلود و نصب و فعال سازی کنید.بعد از نصب و فعال سازی افزونه به بخش تنظیمات > Export All URLs شوید.

تنظیمات افزونه Export All URLs

بعد از رفتن به بخش بعد تنظیمات > Export All URLs شما می توانید طبق آموزش زیر عمل کنید :

Select a Post Type to Extract Data : با این بخش شما می توانید انتخاب کنید که از چه بخش های سایت شما آدرس یا پیوند یکتا ها را کپی (خروجی)ّبگیرد.

Additional Data: با این بخش شما می توانید انتخاب کنید که از کدام بخش سایت شما خروجی بگیرید Url ها یا عنوان های مطالب ، برگه ها و یا دسته بندی سایت شما.

Post Status: در این بخش شما می توانید انتخاب کنید که از کدام پست سایت شما url آن ها خروجی گرفته شود از آن های که منشتر شده است و یا آن های که پیشنویس هستند و یا …

Export Type: در این بخش از شما نوع خروجی گرفته شده را می خواهد که از نوع CSV باشد یا Output here باشد یکی را انتخاب کنید و بعد بر روی دکمه Export Now کلیک کنید و خروجی خود را دریافت کنید.

موفق و پیروز باشید 😀

دانلود افزونه  صفحه افزونه

مهران حسینی راد
من مهران حسینی راد مدیر راه وردپرس سعی و تلاش دارم که وردپرس را در دنیا گسترش دهم و به هم نوع هایم در زمینه کسب و کار آنلاین کمک کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از