آریا وردپرس

ساخت بسته نصبی در وردپرس

بسته نصبی قالب وردپرس چیست ؟

بسته نصبی قالب های حرفه ای وردپرس یک فایل فشرده شده ZIP می باشد که در آن قالب حرفه ای که خریداری می کنید قرار دارد و با نصب آن بسته نصبی سایتی مشابه با خود دمو سایتی که از آن قالب خریداری کرده اید نمایش داده می شود و این بار ما این آموزش را برای شما قرار دادم که بتوانید بسته نصبی سایت خود را بسازید و از آن کسب در آمد کنید.

بسته نصبی می توانید یک قالب را از سیستم خانگی خودتان بسته بگیرید و آن را در سایتی که دوست دارید نمایش دهید و بسته نصبی تمام کد ها و افزونه ها و هر چیزی که در کل وردپرس شما وجود دارد را در خود قرار می دهد تا سایتی مشابه با همان قالبی که بسته نصبی از آن ساختید را نمایش دهد.

چگونه بسته نصبی بسازیم:

برای ساختن بسته نصبی نیاز به یک افزونه به duplicator می باشد که با سرچ در بخش افزونه ها > افزودن می توانید آن جستجو و نصب و فعال سازی کنید (اگر نمی دانید چگونه افزونه در وردپرس نصب کنید آموزش نصب افزونه در وردپرس را بخوانید)

ساخت بسته نصبی

 

بعد از نصب و فعال سازی افزونه گفته شده یک بخش جدید در پنل وردپرس شما به نام duplicator به وجود می آید که بر روی آن بروید و بر روی دکمه Packages کلیک کنید و به صفحه جدیدی می روید.

ایجاد بسته نصبی در وردپرس

بعد از رفتن به صفحه جدید بر روی دکمه Create New کلیک کنید.

ایجاد بسته نصبی

بعد از کلیک بر روی دکمه Create New به صفحه ای مانند تصویر بالا بر خورد می کنید که در آن نام و دیگر اطلاعات بسته نصبی که می خواهید بسازید را نمایش می دهد که باید بر روی Next کلیک کنید.

پک بسته نصبی قالب

بعد از کلیک بر Next به صفحه ای مانند تصویر بالا بر خورد می کنید که اطلاعات و حجم فایل نصبی که گرفتید را نمایش می دهد که برای ادامه گرفتن بسته نصبی باید پایین صفحه را نگاه کنید و تیک گزینه Yes.Continue with the build process را بزنید و بعد از آن بر روی دکمه Build کلیک کنید تا فایل بسته نصبی شما کاملآ ایجاد شود.

دانلود بسته نصبی قالب

بعد از انجام کار های بالا بسته نصبی شما ساخته شد و می توانید آن را دانلود و در سیستم شخصی خود نگهداری کنید و بر روی هر سایتی که خواستید نصب و فعال سازی کنید.

برای دانلود بسته نصبی باید بر روی Installer و Archive کلیک کرده و دو فایل را نگهداری کنید.

موفق و پیروز باشید.

دانلود افزونه  صفحه افزونه

برای دریافت اطلاع رسانی از آخرین آبدیت ها و آخرین مطلب قرار داده شده در سایت به کانال تلگرام ما بپیوندید
مهران راد

در حوزه طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت هستم و در حال حاضر مدیر راه وردپرس می باشم و سعی می کنم که هر روز مقاله ها و تجربه های خودم را برای شما به اشتراک قرار می دهم.

یک پاسخ بنویسید

اولین نفری باشید که نظری ثبت می کند

اطلاع از
avatar
wpDiscuz