ساخت دایرکتوری کسب و کار با Connections Business Directory

ساخت دایرکتوری کسب و کار با Connections Business Directory

سلام برای شما این بار یک افزونه ای قرار داده ایم که می توانید با آن دایرکتوری کسب کار خودتان را بسازید ، همان طور که می دانید یک دایرکتوری حرفه ای می تواند در فروش محصولات شما و یا در بازدید سایت شما زمین تا آسمان تغییر خواهد گذاشت شما با استفاده از این سیستم می توانید یکی از بهترین دایرکتوری های ایرانی را بر خود بسازید ، این افزونه خیلی قابلیت های مهم و ضروری دارد با این افزونه می توانید سایت خود را متحول کنید و بازدید سایت خود را چندین هزار برابر کنید.

شما با این افزونه می توانید در دایرکتوری های ساخته شده در سایت شما اطلاعات خود را افزوده کنید اطللاعاتی چون ، لوگو سازمانی ، اطلاعات تماس ، آدرس سایت ، آدرس دفتر یا مغازه شما ، یا عکس های از مغازه یا دفتر سایت شما ، یا اطلاعات سازمانی که در آن کار می کنید را ثبت کنید و نمایش دهید.

دایرکتوری کسب کار های مختلف :

بله این یک ایده نوع است ، شما می توانید یک سایت بسازید و آن را تبدیل به دایرکتوری نمایش و یا به اشتراک گذاری کسب و کار های مختلف کنید ، یک دایرکتوری موفق می تواند در سایت شما تاثیر بیش از حدی داشته باشد این نوع سیستم ها برای مشاغل ها و یا سازمان های معروف و موارد های دیگر بسیار تاثیر فراوان دارد.

معرفی افزونه به همراه آموزش نصب افزونه در وردپرس :

برای استفاده از این افزونه اول از همه شما باید این افزونه را نصب کنید و اگر که نمی دانید چگونه در وردپرس افزونه نصب کنید آموزش نصب افزونه در وردپرس را نیز بخوانید و یا اگر که می خواهید این افزونه را نصب کنید بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه آموزش نصب افزونه در وردپرس بروید.

آموزش نصب افزونه در وردپرس کلیک کنید

 خب اکنون برویم سراغ معرفی این افزونه ، این افزونه یکیاز محبوب ترین افزونه های وردپرس می باشد که بیش از +10000 بار دانلود و نصب و فعال سازی شده است و نام این افزونه Connections Business Directory می باشد که از طریق لینک دانلود زیر می توانید آن را دانلود و نصب و فعال سازی کنید.

کار با این افزونه :

خب بعد از نصب افزونه در وردپرس یک بخش جدید در پنل مدیریت وردپرس سایت شما نمایش داده می شود که به نام Connections که بعد از آن بر روی آن کلیک کرده و تنظیمات افزونه را انجام دهید و بعد از آن شروع به ثبت کردن آگهی مشاغل و یا دایرکتوری خود کنید.

امکانات این افزونه :

  • قابلیت مدیریت آگهی های ثبت شده در دایرکتوری در پنل مدیریت افزونه
  • قابلیت ایجاد دسته بندی دایرکتوری
  • قابلیت افزودن ورودی در دایرکتوری
  • قابلیت قرار دادن نام در دایرکتوری
  • قابلیت استفاده از تصویر در دایرکتوری
  • قابلیت افزودن لوگو در آگهی دایرکتوری
  • و هزاران قابلیت دیگر …

به همین راحتی می توانید دایرکتوری عالی و موفقی بسازید ./ موفق و پیروز باشید.

دانلود افزونه  صفحه افزونه

مهران حسینی راد
چیزهای خوب سراغ کسانی می آیند که صبر می کنند اما چیزهای بهتر سراغ کسی می آیند که تلاش می کنند

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از