ویرایشگر کلاسیک وردپرس

ویرایشگر کلاسیک وردپرس :

سلام از قدیم گفتن هر مشکلی راه حلی دارد ، امروز قصد داریم یکی از مشکلات شما عزیزان را که از نسخه 5 و 5 به بعد وردپرس بر خورد کرده اید را حل کنیم این مشکل با نصب یک افزونه حل می شود منظور از مشکل هم مشکلی نه چندان نیست فقط ویرایشگر نوشتن متن می باشد که در نسخه های 5 و 5 به بعد وردپرس خود وردپرس به صورت خودکار افزونه گوتنبرگ وردپرس را نصب و اجرا کرده اند ولی برخی از مدیران کسب کار اینترنتی از ویرایشگر گوتنبرگ راضی نیستند و استفاده نمی کنند به دلیل اینکه ویرایشگر گوتنبرگ یادگیری آن دشوار تر از ویرایشگر ساده وردپرس است.

گوتنبرگ

امروز هم ما برای اینکه مشکل آن ها را حل و آن ها را از ویرایشگر گوتنبرگ راحت و آسوده خاطر کنیم افزونه ای برای راه حل این کار یافتیم و به آن ها ارائه می کنیم.

برای حل این مشکل شما باید یک افزونه به نام ویرایشگر کلاسیک وردپرس از مخزن وردپرس یا از همان بخش زیر همین مطلب دانلود و طبق آموزش نصب افزونه در وردپرس نصب و اجرا سازی کنید و از ویرایشگر جدید وردپرس گوتنبرگ راحت شوید و از همان ویرایشگر ساده و عالی خود استفاده کنید.

در ویرایشگر گوتنبرگ خیلی بخش های جدیدی در آن وجود دارد و مانند یک صفحه ساز عالی کار می کند و به دلایلی استفاده آن برای عموم مردم راحت و آسان نمی باشد که به دنبال راهی برای برگشت به همان ویرایشگر ساده قبل خود را دارند می توانند از این آموزش استفاده و بهره کامل بگیرند با این افزونه به راحتی ویرایشگر وردپرس خود را به حالت قبل بر میگردانید.

موفق و پیروز باشید.

دانلود افزونه  صفحه افزونه  

مهران حسینی راد
من مهران حسینی راد مدیر راه وردپرس سعی و تلاش دارم که وردپرس را در دنیا گسترش دهم و به هم نوع هایم در زمینه کسب و کار آنلاین کمک کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از