ساخت پسورد قوی در وردپرس با Application Passwords

ساخت پسورد قوی در وردپرس با Application Passwords :

سلام این بار برای شما یک افزونه ای قرار داده ایم که می توانید خودتان با یک کلیک پسورد قوی و قدرتمندی بسازید با ساختن این پسورد می توانید یک سایتی عالی از نظر امنیتی داشته باشید ! بله خودتان هم می دانید هر روز که نه همیشه به صورت 24 ساعته خبری به گوش شما می رسد که فلان سایت هک شد یا فلان اکانت اینستاگرام هک شد یا هزاران اکانت دیگر …که هک شده باشد !

بله ما این بار برای شما یک افزونه ای معرفی می کنیم که به شما کمک می کند تا یک پسورد جدید و فول آپشن بسازید تا سایت شما را از هر گونه هک شدن و یا هر گونه دسترسی به آن غیر مقبول سازد با این افزونه دیگر نیاز نیست نگران امنیت سایت خود باشید و با افزایش امنیت سایت به کمک این افزونه ساخت پسورد قوی در وردپرس دیگر هیچ کسی نمی تواند وارد پنل مدیریت سایت شما شود.

امنیتی باور نکردنی بدون پرداخت هزینه های هنگفت

امنیت سایت شما بستگی به سلیقه خودتان دارد 🙂 یک سلیقه ای حرفه برای تعیین و انتخاب رمز ها و یا پسورد های پیشرفته که هیچ وقت هک یا باز نشود.

طریقه کار با افزونه :

خب همان طور که می دانید شما برای استفاده از این افزونه باید شما افزونه را نصب کنید و اگر که نمی دانید چگونه در وردپرس افزونه نصب کنید آموزش نصب افزونه در وردپرس را نیز بخوانید و بعد از نصب افزونه طبق آموزش نصب افزونه در وردپرس شما باید وارد بخش پنل مدیریت وردپرس > کاربران > شناسه شما شوید و بر روی آن کلیک کنید تا یک صفحه ای باز شود و بعد از آن یک بخش جدید در صفحه ویرایش اطلاعات کاربر شما نمایش داده می شود که به نام Application Passwords می باشد و در کادر زیر آن می توانید یک رمز جدید با کلیک کردن بر روی دکمه کنار آن بسازید.

موفق و پیروز باشید.

دانلود افزونه  صفحه افزونه  

مهران حسینی راد
چیزهای خوب سراغ کسانی می آیند که صبر می کنند اما چیزهای بهتر سراغ کسی می آیند که تلاش می کنند

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از