سئو وردپرس با All in One SEO Pack

سئو وردپرس با All in One SEO Pack :

سلام در مقاله ای که در چند روز آینده به شما آموزش خواهیم داد معرفی سئو وبسایت و اهمیت سئو برای وبسایت است که فعلآ قصد داریم یک افزونه ای که محبوبیت آن در وردپرس به قول خودمون گل کرده و سئو و بازدید سایت را دو چندان می کند را به شما معرفی و آموزش می دهیم این افزونه سئو وردپرس به نام All in One SEO Pack می باشد این افزونه رایگان هست و به راحتی می توانید از قسمت آخر مطلب دانلود کنید و نصب و راه اندازی کنید و در مخزن وردپرس هم می توانید این افزونه را دانلود کنید و طبق آموزش نصب افزونه در وردپرس نصب کنید. این افزونه یکی از بهترین افزونه های رایگان سئو می باشد ولی یک افزونه حرفه ای هم نیز در وردپرس وجود دارد که چند روز آینده در وبسایت قرار داده می شود و می توانید خرید کنید که آن افزونه از افزونه All in One SEO Pack محبوب تر و پر امکانات تر از این افزونه می باشد.

خود افزونه All in One SEO Pack نسخه حرفه ای هم دارد که می توانید بعد از نصب و فعال سازی افزونه به پنل مدیریت وردپرس > افزونه All in One SEO > ارتقاع به نسخه حرفه ای کلیک کنید و نسخه حرفه ای را خرید و نصب و فعال سازی کنید.

کار با افزونه :

تنظیمات افزونه All in One SEO Pack

بعد از نصب و فعال سازی افزونه یک بخش به نام افزونه All in One SEO ساخته می شود که می توانید در صفحه مخصوص افزونه تنظیمات سئو متن ها و سربرگ ها و عنوان صفحه ها و هر متنی که در وردپرس نوشته شود را سئو و بهینه کنید.

به همین راحتی می توانید سایت خود را با یک افزونه رایگان سئو کنید.

موفق و پیروز باشید./

دانلود افزونه  صفحه افزونه

مهران حسینی راد
من مهران حسینی راد مدیر راه وردپرس سعی و تلاش دارم که وردپرس را در دنیا گسترش دهم و به هم نوع هایم در زمینه کسب و کار آنلاین کمک کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از