راه وردپرس

افزودن فونت فارسی به قالب وردپرس

افزودن فونت فارسی به قالب وردپرس :

سلام در اکثر قالب های حرفه ای که ما از تم فارست خریداری می کنیم و یا قالب های رایگانی که برای شما هم قرار می دهیم فونت های فارسی بر روی آن ها نصب نشده است و ما این بار برای شما یک آموزش عالی قرار دادیم که بتوانید با این آموزش یک فونت عالی به سایت خود اضافه کنید و با فونت جدید سایت خود پر بار و بندیل کنید! با اضافه کردن یا نمایش دادن یک فونت خوانا تر نمایش دهید! خب خیلی راحت شما می توانید با آموزش زیر هر فونتی را که می خواهید در سایت خود نمایش دهید ما در این آموزش فونت BYekan را بر روی سایت خود نصب می کنیم تا عنوان مطالب ، برچسب ها و هر آنچه متن های در سایت ما وجود دارد را با همان فونتی که در کد نویسی تعریف کرده ایم نمایش داده شود.

آموزش نصب فونت در قالب وردپرس :

برای شروع نصب فونت در قالب وردپرس شما باید فایل فونت خود را که با سه فرمت ttf و eot و woff وجود دارد را در هاست خود بخش themes > پوشه قالب > یک فولدر جدید بسازید به نام fonts بسازید و بعد از آن سه فایل فونت خود را در پوشه fonts که ساخته اید آپلود کنید.

بعد از آپلود فایل های فونت شما باید وارد فایل style.css شوید و بعد از آن باید کد زیر را در فایل گفته شده (Style.css)قرار دهید.

بعد از قرار دادن کد در فایل Style.css شما باید یک بار فایل Style.css را ذخیره کنید و بعد بر روی صفحه اصلی سایت خود بروید و یک بار دکمه های Ctrl+f5 را بزنید و از دیدن فونت خود لذت ببرید.

افزودن فونت در قالب های حرفه ای :

خب این کار را شما در قالب های حرفه ای هم می توانید انجام دهید ولی کار موردد پسندی نیست که با کد نویسی بر روی قالب های حرفه ای فونت جدید قرار دهید ! چرا چون که قالب های حرفه خودشان بخش افزودن فونت جدید دارند و می توانید به راحتی بدون کد نویسی فونت ها را بر روی قالب خود از بخش تنظیمات قالب > فونت ها بارگذاری کنید و فونت جدید سایت خود لذت ببرید.

به همین راحتی شما می توانید یک فونت جالب بر روی سایت خود نصب کنید.(در ضمن ما هم فایل فونت BYekan و هم فایل کد نویسی را برای شما رایگان قرار داده ایم 😀 )

موفق و پیروز باشید.

دانلود فایل فونت  دانلود فایل CSS

مهران حسینی راد
چیزهای خوب سراغ کسانی می آیند که صبر می کنند اما چیزهای بهتر سراغ کسی می آیند که تلاش می کنند

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از